МНОГОДЕТНИ МАМИ 11

  • 11 388
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Благодаря ви за хубавите думи за темата! Обичам статистиката и любопитните факти! Затова ви моля сами да предложите любопитна статистика за семействата ви. Напр. ще ми е много трудно да отбележа напр. най-голяма и най-малка разлика между деца, родители и т.н., най-леко, най-тежко бебе и т.н. Статистика, която наистина и любопитна и която самите вие бихте чели с удоволствие! Къде е секстет... Снощи някои хора четоха старата тема без да пишат после!!!  

Благодаря и за прощалното писмо на Маркес! Харесвам подобни четива!

teddyvas аз съм си харесала твоята щерка за моя Вили...... Вили е все още свободен, а твоята щерка е много миличка.... Няма да оставим така децата сами, не се притеснявай!

Илиева честито! Леко и безаварийно каране.... Вкусна бе тортата.....

# 16
  • Мнения: 1 818
nadiaeuro,виж тук за Маркес:
http://bg.wikipedia.org/wiki/Габриел_Гарсия_Маркес

# 17
  • Мнения: 639
Честито на днешните рожденици.От здраве да се неотърват и любов да ги сгрява всеки ден по техният път.

Илиева ,честита ти нова придобивка.Много пътешествия ти пожелавам да направиш с нея.  bouquet
Цоцоланке,от днес и аз започвам да обработвам мъжо за помощничка като твоята ,че да видим. ThinkingКажи още отзиви за нея като поработи малко.Колко съда събира и с какви препарати работи?
Габи,май ще е голяма борбата  за твойте младежи  Grinning Е, ще се пренасочваме ако трябва ,то тук май още свободни момчета има ,че да се орентираме навреме Laughing Laughing
Галче ,и аз все се каня да започна да ходя на фитнес ,ама за сега само на думи си оставам.Виж плуването е друга работа ,плувам с огромно удоволсвие а пък фитнеса някак си не ми е в кръвта Mr. Green

Момичета  ще празнувате ли 8март?Аз все казвам ,че това е тъп празник и е за лели, ама тази година се събрахме 13 женоря и си запазихме маса в ресторант с програма и т.н. томболи ,така ,че утре вечер съм на купон. newsm68 А бе не е лошо да има повече поводи за веселби.Иначе това с цветята за 8 март ,ми е дори грозна картинка.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 14:04 от nevi

# 18
  • Мнения: 11 607
Не на празниците, ДА - на подаръците! - това казвам аз! Незнам дали ще го празнувам, по принцип ще изляза с една приятелка, но аз с нея и без това излизам редовно, така че излизането се брои за рутинно!

Тя, Марчето, днес я подложих на тест - сложих 2 тави, които бяха мръсни. Добре изчистих да няма храна и олио, но имаше загоряло, въобще не бяха в прилично състояние - гарантирам го това! То нали и това бе целта на теста - да не я жаля! И тавите се измиха много добре! Сложих ги на програма за мръсно замърсени съдове и така. За препарат - купих Калгонит 5 в 1. Сватята каза,че скъпо съм го взела, ама тя е по препаратите и аз имам още уроци от нея да вземам! Та половин таблетка слагам аз и това е. Чашите ги направи супер, а двете цедки за кафе просто си личеше коя е минала през миялната и коя - не. А имам един оцетник, дето ми е трън в очите,че не мога да го измия все добре. Ами още 2 пъти като го сложа в миялната и няма да има грозен налеп. Напредъка при него е очеваден.  Та така..... Нашата е най-евтината от средните модели миялни машини. Събра се до сантим, дори се наложи малкода бутнем другото нещо за да се отваря по-добре капака на миялната. Въобще падна си на мястото! Леле, колко изписах за една миялна! Вече и на мен комисионна трябва да ми дават. Ами Неви, аз Лъчо го навивам откак бяхме на гости на СуперТеди в началото на декември. Дори си спомням,че бе на 8.12. Утре е 8.3. - правете си сметка дали съм добра по навиването или пълен слабак! На теб ти желая скоро да се похвалиш!

# 19
  • Мнения: 233
       smile3525Ехей, момичета трогна ме вашето внимание, ,, Зло да ни забрави, да сме живи здрави най - вече рожденниците! Нормално е да се пропусне някой, та ние сме толкова мнооого и ще станем още повече, нали, това е супер! Всяко зло за добро, не случайно видях пропуска чак,  /точно/ сега /и в №10 го имаше/. От сутринта нещо нямах настроение и вашето внимание ми го върна. Защото вие означавате много за мен. Нищо случайно няма на този свят, простено да ви е, макар, че няма за какво! Благодаря! bdbaloni bdbaloni bdbaloni
       newsm51
   

# 20
  • Мнения: 639
Габи , незнам дали няма да се обидиш ,ама с добро чувство да те попитам ,дали си чела нещо по тази тема:
http://www.yosif.net/bg/s4etinin/index23.htm
http://logika.start.bg/?article=7120
това във връзка със малкия ти сладур.При мен Естел също е дете с  извън приетото за нормално поведение и развитие.

# 21
  • Мнения: 1 818
nevi,разбира се ,че няма да се обидя.Благодаря за статийките,ако имаш подобни такива -прати ми,моля те.Аз събрах много материал по темата за аутизма,направих си папка с това заглавие и чета когато имам време.Аз тук не пиша за това,да не ви занимавам с проблемите...за целта го правя и в темите за болните дечица .Още веднъж-Благодаря  bouquet
p.p А на Естел какво и е?

# 22
  • Мнения: 524
Габи и Неви, снощи късно четох за Индиговите и кристалните деца. Ако искате надникнете и в нея тема. Лично на мен ми се стори доста интересно и леко объркващо.

За интересната статистика, Цоцоланке, имам претенции за най- холивудска разлика със съпруга ми- Диана-15.04.1969, Димитър-29.04.1949. Правилно си видяла, смятай и ако заслужавам място из статистиката"мушни" ме някъде. newsm78

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet                                                     Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ Приемете моите най-сърдечни поздрави!
 Hug просто съм без думи от първата страница,стастики и всичко останало  bouquet
........ Crossing Arms никой нищо неказва за сватосване...сложих албумче обаче няма оферти......... Cry

# 24
  • Мнения: 233
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet                                                     Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ Приемете моите най-сърдечни поздрави!
 Hug просто съм без думи от първата страница,стастики и всичко останало  bouquet
........ Crossing Arms никой нищо неказва за сватосване...сложих албумче обаче няма оферти......... Cry
   Избери си някой от синовете. Аз си я харесвам за снаха. Hug
   Моя мъж тати Ваньо е осиновен, а сега се радва на три дечица! Grinning

# 25
  • Мнения: 11 607
didush8  казвай ги такива неща ! Писах ви!  Hug

Дидке, къде си тръгнала ти с тоз албум????Погледни какво пише напр. за Павката - Павел с гаджето ? Пише ли се така като сме тръгнали на сгляда?  И  големите - не може ли по-актуални снимки! Искаме и тях да видим, не ги крий.  Ваня е сладурана, ама ти си го знаеш това, нали? Децата в албума са страхотни! Браво, Дидке! 

# 26
  • Мнения: 1 470
  bouquet  bouquet  bouquetЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ!!!  bouquet  bouquet  bouquet
   Браво и на Мама Цоцоланка и на Теди,за хубавите писания  bouquet!!!
   Много ме дърпат нещо за ръкава,та ще се отчета по късно...

# 27
  • Мнения: 3 323
Малии... Тая статистика разбуни духовете.... По активни сте от вчера когато се сватосвахме....
Ми , Дидке, изчерпаха ми се децата...(май нещо ще трябва да се направи по въпроса newsm78), но тинейджъра ако го искаш е свободен - таман за щерката! Ама след това представяне - кой ли ще го вземе.... Вие не гледайте само лошото - то ми е умно и  ....newsm78 .... и ...бе умно ми е!

# 28
  • Мнения: 2 433
ето и аз да се "впиша" Mr. Green в статистиката с най-големи родени деца. Дидке, искам си почетното място при прити с бебета над 4кг и 53см. Двама такива мъже си имам
първенството е на Яни с 4,300кг и 56см, а след него плътно е Къци с 4,100 и 53см Mr. Green
Гледам ЯКО се сватосвате тук!!!!! Mr. Green Hug А нас никой не ни е поискал Crossing Arms хм...бързо свободните моми-кандидатки да изпратят "заявка" за оглед Mr. Green  А ако и един мъж хартиса и него ще приберем!!! Mr. Green
Аз съм на работа още, а ме е ударил пролетният мързел нещо...нищо не ми спори. Изпратих си мъжете на стадиона да слагат реклами пък аз посрещам клиенти Mr. Green Hugи понеже ми е такова едно...спокойно даже им се усмихвами не им се карам... Mr. Green Hug
Айде разписах се - после пак

# 29
  • Мнения: 3 479
Тедивас, миличка,
Мони аз я искам за снаха. Дъщеричката ти е прекрасна - мила, добра и много грижовна. Има страхотно излъчване. Hug Обаче тя дали ще го иска моят калпазанин Петър Rolling Eyes, голямо мрънкало е и още по-голям глезльо Embarassed
Затуй пък сватовете много ги бива Whistling, ще компенсират донякъде недостатъците на синчето Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт