2 дни цикъл? Нормално ли е?

  • 51 665
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Няма значение кой ден от цикъла да се направят. Във всяка лаборатория се правят.

# 16
  • Мнения: 2 641
А каква им е цената? Или дали се поемат от касата?

В събота ще се наложи да отида до клиниката на Стаменов, али мога да ги пусна там?

Благодаря ви Simple Smile

# 17
  • Мнения: 75
Стаменов работи с лаборатория Кандиларов, където правят тези изследвания. Цената общо е 100-тина лв. Не знам дали се поемат от касата, аз лично си ги платих сама, а ще трябва да ги следя редовно и съответно да си ги плащам. 

# 18
  • Мнения: 902
Нивеар, в Цибалаб има пакети за тези изследвания:
FT3 + FT4 + TSH - 31.10 лв.
FT4 + TSH - 22.90 лв.
ТАТ + МАТ - 28.90 лв.
Незнам, дали се поемат от касата. Някъде в Зачатие има тема за всички изследвания, поемани от касата.
Късмет.

# 19
  • Мнения: 2 641
Благодаря ви мацки Simple Smile

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Мисля че от щитовидните хормони касата не поема само ТАТ и МАТ. Трябва ти ендокринолог, който да ти пусне изследванията по каса.

# 21
  • Мнения: 3 376
Добре де, като ни са обилни циклите, се тръшкаме, че може да са признак на ендометриоза. Като са оскъдни, се тръшкаме, че може да са признак на ендометриоза. Как стават тия работи?  newsm78

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ГРИЗ, то все има за какво да се тръшкаме. Навремето - защо  не идва М., сега  - защо пък ни идва. Като дойде - защо е обилен цикъла, а пък като е по-оскъден, защо е така. Защо ме болят или НЕ ме болят гърдите, защо ми се или не ми се гади...абе женско тегло!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Момичета,днес ми е 2-ри ден,а почти нищо няма.Вчера беше много добре и днес вече ми свършва.Какво става?

# 24
  • София
  • Мнения: 626
Направи си утре едно тестче и после си запиши час за гинеколог.
Дано да не е нещо сериозно.
Успех!  bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Благодаря ти бубе.Лек ден

# 26
  • Мнения: 2 422
Направи си иследвания но според мен няма място за сериозни претиснения

# 27
  • Мнения: 4 324
Има, за съжаление Sad
Един ден менструация не е нормално!

Направи си тест за бременност утре сутринта!
Говори пак с д-ра си. Кажи му че менструацията ти е само един ден.

# 28
  • Мнения: 561
Тези хормони се пускат от ендокринолог, вземи си направление от л.л. и си намери ендокринолог, който да ти ги пусне.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А хормони на щитовидната жлеза изследвала ли си? Те също влияят на дължината и обилността на цикъла.
И аз съм така, но имам хиперпролактинемия. Мисля, че има връзка...Трябва да се изследват хормоните за съжаление...

Общи условия

Активация на акаунт