Бие другите деца

  • 1 800
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 7 796
И аз имам побойник  ooooh!.От дума не разбира.Няма значение дали има защо веднага скача да се бие.И размера няма значение Wink(колко е голямо другото дете).Когато му направя забележка почваме и мен.Пробвам с приказки но не става Cry
Направо незнам какво да го правя.Откъде толкова злоба в него  newsm78 ooooh! Sick

# 16
  • Мнения: 141
Ние още от сега сме така.Не дава да се пипне нищо нейно и дори да не е нейно в момента да си играе с него.Почва да реве то не е точно рев, цялата се зачервява от яд и ако не се усетя да я издърпам другото дете е получило някой зъб.Постоянно казвам" НЕ, Сияна"Полза обаче няма.Е тя е и още малка, но много неща вече разбира.Дано да отмине.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
И дъщеря ми буташе и хапеше децата миналото лято (малко преди 2г.).

Реагирах така:

ако я видя, че започва да гледа страшно, или да нервничи й казвам, че в пясъка има достаъчно място за всички и тя няма право да гони децата. ако все пак се развика или удари някого, викам я настрани, пак обяснявам, карам да се извини и предупреждавам, че направи ли още веднъж - тръгваме си. ако пак не ме послуша - под мишница и у нас, като меля през целия път защо и как съм постъпила.

и най-важното - постоянство и търпение от наша страна  Peace

# 18
Дъщеря ми имаше тaкъв период.За моя радост отмина.
Търпение му е майката.

# 19
  • Мнения: 2 529
Мдааа, и моят син го мина този период. Няколко месеца се притеснявах всеки път като има деца около нас  ooooh!, с много обяснения и постоянство, както са казали и другите, минахме по този път и сега пак си отстоява правата и е супер общителен, но не посяга (или поне не без на него да са посегнали)  Simple Smile Успех! 

Общи условия

Активация на акаунт