Уговорка за раждане

  • 3 817
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 386
Всичко си е до късмет. И с уговорка могат да възникнат проблеми и без. Можеш и без уговорка да попаднеш на свестен екип, но можеш да попаднеш и на кофти хора, няма какво да си кривим душата. За мен вариант без уговорка няма, риска е в пъти по-голям без близък човек до теб. Най-малкото вместо да раждаш 8 часа, ще родиш за 3 примерно (
Съгласна съм с това на 100%. Аз лично преди 4г имах уговорка с акушерка и съм изключително доволна. Сега съм ангажирала същата жена и се надявам пак всичко да е ОК.

# 46
  • Мнения: 2 388
Аз съм за уговорката. Не е нужно тя да е обвързана с пари или подаръци, въпреки,че най-често е така, но спокойствието, че някой ще се грижи за теб гарантирано е голямо, а това е много важно.

# 47
  • Мнения: 5 140
задължително с уговорка и другарче (така казвам на гинеколога, който би ме израждал)

# 48
  • Мнения: 180
Здравей toni6a,
аз раждах с уговорка и определено се чувствах много добре. Съображенията ми бяха следните: 1-во за мен това беше съвсем ново и непознато нещо, а аз съм голяма бъзла Embarassed и реших, че като ангажирам лекар ще бъда по-спокойна, така си и беше.
2-ро  ако възникнат някакви усложнение , отново има на кого да разчиташ.
3-то- раждането за 1-ви път е единствено в живота
С мен имаше и момичета, които не се бяха уговорили с никой и отношението към тях беше същото като към мен.
Каквото и да решиш ти желая леко и безпроблемно раждане

Същото важи и за мен абсолютно споделям мнението

# 49
  • Мнения: 174
И на мен ми предстои скороно раждане,отначало мислех да си платя на акушерка но сега се отказах,отивам в Шейново и който е на смяна май няма голяма разлика от платил и неплатил.Те си получават парите за това защо да им тъпчем гушите още.А ако те е страх че няма да ти обърнат внимание по добре плати 150 лева за присъствие на таткото така ще си най-спокойна и ще ти обръщат голямо внимание.Аз лично няма да се уговарям.Леко раждане ти желая  ylinfant  ylinfant

# 50
  • Мнения: 139
аз бях с уговорка и не съжалявам.
смятам, че ако не бях с уговорка щяха да ме уморят и не само мен Sad.
околните екипи бяха много злобни, така ми крещяха.
ужас!

всичко е въпрос на късмет все пак.
ако раждането ти мине леко, нямаш нужда от уговорки, но това няма, как да го знаеш предварително.

аз раждах в Шейново и дежурния екип беше меко казано злобен.
добре, че си дойде моя док.

# 51
  • Мнения: 656
Раждах с уговорка и съм ЗА уговорките.  Peace
И аз Peace

# 52
АЗ РОДИХ БЕЗ УГОВОРКА.НО ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ТЕБ. PeaceПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ И ЛЕКО РАЖДАНЕ  Peace

# 53
  • Мнения: 3 334
Аз се бях уговорила с гинеколожката,която ми следеше бремеността.............и при нея си раждах.За твоя случай /така беше и при сестра ми/ мога само да кажа,че не е задължителна уговорката.Ти сама решаваш! Hug

# 54
  • Мнения: 469
Аз раждах и двата пъти в Окръжна болница-Варна и съм много доволна.Първия път без уговорка,а втория със,защото лекаря който ми следи бременноста работи там.И двата пъти всичко мина добре.Аз също не бих се уговаряла с лекар ,който не познавам и на ,който нямам доверие.Ако си решила да е там не се притеснявай много са добри.Желая ти късмет ,леко раждане и здраво бебче.

# 55
  • Мнения: 4 621
За уговорка съм. Смятам, че така жената се чувства много по-спокойна, когато знае при кого ще ражда и има доверие на лекаря. 

# 56
  • Мнения: 617
Аз раждах и двата пъти в Окръжна болница-Варна и съм много доволна.Първия път без уговорка,а втория със,защото лекаря който ми следи бременноста работи там.И двата пъти всичко мина добре.Аз също не бих се уговаряла с лекар ,който не познавам и на ,който нямам доверие.Ако си решила да е там не се притеснявай много са добри.Желая ти късмет ,леко раждане и здраво бебче.

Мерси danito 78 и аз смятам да раждам в окръжна болница. Както казах и в анкетата моя доктор е само наблюдаваш и не извършва раждане.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 064
Без уговорка родих, не съжалявам. Моята лекарка не изражда, иначе щях да се разбера с нея.

# 58
  • Мнения: 3 356
Родих с уговорка-нормално раждане.Ако изобщо се навия някой ден за второ,пак ще съм с уговорка.

# 59
  • Мнения: 1 364
С уговорка. Така се чувствах по спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт