обръщане по корем

  • 1 807
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 050
Моят дребосък се оръща от гръб по корем от скоро, но само когато е съблечен за къпане. Когато е дрехи не ще. Не знам защо. Иначе се извива, застава на една страна, но явно дупето му натежава и се връща по гръб. Или пък го мързи, не знам. Обаче аз изобщо не бързам. Сега си го оставям на дивана и мога да си свърша нещо без да мисля дали ще падне или не. А като почнат да се въртят - край със спокойствието.

# 31
  • Мнения: 339
Крисчо започна да се обръща преди 4 дни Wink

# 32
  • Мнения: 5 468
Спомням си, че моето Гери се обърна за пръв път на 5 месеца. Бях я оставила на спалнята и като се върнах, драпаше усилено нанякъде и не беше по гръб, както я бях оставила, а по корем Mr. Green.

# 33
  • Мнения: 6 461
Завъртане ..на  гръб ..по корем... и обратно без много зор около 6/7 месец.... Wink

# 34
  • Мнения: 1 289
Сега го бях оставила по корем,но не се обърна,а само се мъчеше да пълзи нагоре  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 897
На колко месеца започнаха да се обръщат бебетата ви по корем?А от корем по гръб?Моят син е на 4 месеца и вече нямам търпение кога ще се обърне. Laughing

Имай търпение,защо бързаш?Когато е готово ще започне да се обръща детенцето.Моят син започна да се обръща след шестия-седмия  месец,но имам познати,чиито дечица започнаха и по-рано.Индивидуално е.

# 36
някъде към края на 3 началото на 4 месец от гръп по  корем ,но обратното много рядко май още не го е усвоила добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт