VIP АГ варна

  • 93 883
  • 803
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз също мисля да раждам при д-р Танев и искам да попитам майчетата,които са раждали при него нормално дали им е слагал обезболяващи и какви и при тях ли е бил през цялото раждане. И дали им е предизвикал раждането,или като е дошъл момента  му се обаждате.Ще съм ви благодарна ако ми отговорите Simple Smile
Предизвика ми раждането по раничко,защото щеше да заминава за София.Много държах той да ме изражда,така че беше по мое желание.Но не е привърженик на обезболяващите

# 16
  • Мнения: 798
Глухарче,имаш предвид,че не е привърженик на епидурални и спинални упойки ли,защото аз като раждах първия път преди 6 години ми сложиха някакви болкоуспокояващи в системата,но раждах при друг.Имах предвид болкоуспокояващи,може би неправилно съм си задала въпроса?

# 17
  • Мнения: 676
Аз лично съм много доволна от др.Танев-беше при мене по време на цялото раждане,помагаше ми за получаване на пълно разкритие,а после с акушерката ма помагаха и за напъните.През цялото време и двамата бяха при мен.Много съм им благодарна за всичко.

# 18
  • Мнения: 798
Аз лично съм много доволна от др.Танев-беше при мене по време на цялото раждане,помагаше ми за получаване на пълно разкритие,а после с акушерката ма помагаха и за напъните.През цялото време и двамата бяха при мен.Много съм им благодарна за всичко.

А предизвика ли ти го по-рано или ти му се обади когато настъпи момента и сложи ли ти някакви болкоуспокояващи?Защото и аз мисля да раждам при него,но още не съм ходила да се уговаряме.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
anira да не е привърженик на епидоралните и спиналните упойки.Иначе май ми сложиха някакво обезболяващо в системата.

# 20
  • Мнения: 798
Не,Глухарче,въобще не съм привърженик на епидурални и спинални упойки,просто мисля и аз да се обърна към Танев и затова разпитвам при него как протича раждането Simple Smile

# 21
  • Мнения: 676
Не,не беше предизвикано раждане.Изтекоха ми водите около 12ч. през ноща,обадих му се,в 1.30ч. бяхме в болницата и в 5ч.родих.Не са ми слагали упойка-аз съм противник на епидуралните и спиналните упойки,защото могат да предизвикат много лоши последствия,ако не са сложени правилно.В банката с глюкоза,обаче,която ми вливаха имаше някакво обезболяващо,което ме унасяше между контракциите.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 90
И аз раждах във Випа през ноември. Понеже ми изтекоха водите по-рано, беше през нощта и нямше връзка с доктора, който трябваше да ми направи секциото, се наложи да раждам с дежурния екип - д-р Пенчева. Доволна съм, въпреки че им беше доста натоварена вечрта. От акушерките съм сравнително доволна, но наистина понякога бързат. Условията ми харесаха, аз преди това бях лежала на 8-я етаж и бях ужасена и от отношението, и от условията, и от всичко... Та на 7-я ми се стори меко казано "розово"... Танев беше там, когато родих и въпреки че не ме познаваше, останах очарована от отношението му... Мисля че е добър избор. 

# 23
  • Мнения: 793
Раждах при д-р Г.Георгиев, много съм доволна, нямам никакви оплаквания, нито от акушерки, нито от доктори  Peace

# 24
  • Мнения: 692
Момичета и аз ще раждам при доктор Танев със секцио.Интересува ме,колко дни по рано от термина ви оперира.И колко време се възстановявахте  след операцията?Лесно ли излязохте от упойката?Има ли болки след това?Благодаря ви предварително.

# 25
  • Мнения: 635
Здравейте , аз утре имам преглед при д-р Георгиев от АГ, мисля да раждам там нормално, моля ви тия които са раждали при него нека да ми кажат нещо повече за него ?!! Благодаря предварително !

# 26
  • Мнения: 228
Клер, пиши след прегледа какви са ти впечатленията от д-р Георгиев!
Аз искам да попитам тези, които не са били със секцио, кога сте изявили желанието си да сте на VIP - етажа: при приемането непосредствено в хода на раждането или преди това?

# 27
  • Мнения: 2 616
rvatova, а при кой лекар ражда там? Препоръчват ми д-р Танев, който е завеждащ VIP отделението, но казват, че е специалист в секциото и има практика да предизвиква по-рано раждането. Иска ми се да родя нормално и когато му дойде времето, ако даде Господ, разбира се... Simple Smile

Ей, за тоя Танев само хубави работи съм чувала и аз!

Клер, пиши след прегледа какви са ти впечатленията от д-р Георгиев!


Как му е малкото име на този Георгиев?

# 28
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Георги Георгиев се казва..
Аз лично не съм доволна от него по лични мой съображения Sad Sad Cry Cry

а някой може ли да ми каже нещо за д-р Николов пак от АГ-то...Този път мисля да се ориентивам при него Wink

# 29
Здравейте момичета!
Терминът ми е за 03.05.07г., но на 03.04. влизам в 9 месеци и мога д очаквам раждане по всяко време. Та на въпроса. Мисля да раждам на ВИП етажа в АГ Варна. Днес ходих да говоря с д-р Танев, но за съжаление същия ми каза, че в периода от 20.04-01.05 няма да бъде във Варна и не може да поеме ангажимент за раждане. За други доктори не съм чувала отзиви и не знам към кого да се обърна, тъй като желая и нормално раждане. Молбата ми към Вас е да споделите мнения и препоръки за лекари в АГ. Ако знаете и такива, които практикуват предимно нормално раждане.
Благодаря Ви предварително!!!!

Общи условия

Активация на акаунт