Стегнах си багажа. Това нормално ли е?

  • 3 958
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 424
аз си грабнах козметиката и чехлите сутринта, като тръгвах да раждам. друго не съм носила, но ако трябваше, щях да се приготвя поне седмица по-рано Peace

# 31
  • Мнения: 1 264
Що не вземете да си го стегнете в 10-ата седмица.
Joy Joy Joy
Това направо ме срази. Всъщност няма нищо лошо и в 10-та да се стегне.
Майка ми от средата на седмия започна всеки ден да ме пита стегнала ли съм си багажа. И когато вече влезнах в деветия, преборих огромния си мързел и взех, че го стегнах.  Embarassed
Родих 14-дни преди термина и добре, че го приготвих.

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 13:05 от sleepy

# 32
  • София
  • Мнения: 2 227
аз си грабнах козметиката и чехлите сутринта, като тръгвах да раждам. друго не съм носила, но ако трябваше, щях да се приготвя поне седмица по-рано Peace
То хубаво да се подготви една седмица предварително, ама ако е секцио, ако не е и не знае кога точно ще роди. Терминът е доста относително понятие Laughing.

# 33
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Момичета,амбицирате ме да преборя мързела и да стягам куфарите и аз  TiredДааа,тези дни ще започвам с пазаруването,а по-късно и подреждането.Прави сте,че бебета се раждат и в 7мия и в 8мия месец. Peace

# 34
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз моя го приготвих в началото на 9 месец. Ако не ме мързеше толкова и аз щях да го стегна още в 7-8 месец.

Здравейте момичета  bouquet
и аз мисля като влезна в 7 -ми месец да го стягам моя багаж и бих искала да Ви помоля ако може да кажете къде е този списък?
Благодаря предварително 

Виж в отчетните които скоро ще раждат.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 230
В 6ти разполагах със списъка, в 7ми напълних един голям сак, после постепенно започнах да махам нещица от него и така всичко необходимо се побра в една раница. Всичко, което не беше от първостепенна нужда изхвърча, а тати ми ги донесе по-късно в болницата. Например помпата, тати ми я донесе на 5тия ден след раждането, така и не я ползвах.
antoniast
Ето ТУК
Във всички отчетни теми има списъци

# 36
  • Мнения: 3 500
И аз си стегнах багажа в 32 седмица.Но не взимай много и излишен багаж. За самото раждане необходимите неща се побират в раничка или пликче.Останалите неща нека са отделно в друго сакче, което мъжа ти да ти донесе по-късно.

# 37
  • Мнения: 2 897
Нито си параноичка,нито луда Simple SmileПросто организирана и подредена Peace
Леко раждане!

# 38
  • Мнения: 1 671
Много добре си направила, и аз го стегнах по-рано, като се наложи да ме приемат в болница по спешност оцених колко добре съм постъпила.

# 39
  • Мнения: 14 133
добре е че си стегнала бажага - нека да ти е готов, отколкото да не изненада неприятно

# 40
  • Мнения: 386
Аз започнах лека полека да го стягам, когато влезнах в 9-ия месец.

И аз така направих.
И аз

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Много добре си направила - аз си стегнах багажа в 34 седмица  Peace
Всички ми се смееха колко съм нетърпелива
Родих няколко дни по-късно - в 35 седмица за изненада на всички  Rolling Eyes

# 42
Много добре си направила.То не се знае ,кога ще ти потрябва.По добре да е готов, отколкото да се чудишкакво да слагаш в последния момент.

# 43
  • Мнения: 888
съвсем в реда на нещата си е Peace

# 44
  • Мнения: 7 186
аз си грабнах козметиката и чехлите сутринта, като тръгвах да раждам. друго не съм носила, но ако трябваше, щях да се приготвя поне седмица по-рано Peace
То хубаво да се подготви една седмица предварително, ама ако е секцио, ако не е и не знае кога точно ще роди. Терминът е доста относително понятие Laughing.

Абе и планирано секцио да е, човек пак трябва да се приготви рано, че не се знае Laughing

Общи условия

Активация на акаунт