Отговори
# 240
  • Мнения: 766
И аз за цивренето искх да ви питам, но ме беше малко срам  Blush
Филм да гледам ще си ревна. По няколко пъти на ден.  Embarassed
Снощи пак си ревнах. Мъжа ме гледа и ме пита "Ама боли ли те нещо? Ама какво ти стана?" А аз от умиление и си ревнах като бебе направо  Embarassed  Rolling Eyes

# 241
  • София
  • Мнения: 1 178
Оф,отдъхнах си,че не съм единствената,дето си поревава Grinning
Цял живот съм била един темерут,дето по никакъв повод сълзичка не може да отрони,а сега близките ми са се шашнали и не могат да ме познаят.Всичко ме разчувства и разнежва.
И като гледах сладурските дрешки на mds и ми стана едно такова мило... Blush
Аз затова не смея да ходя и по магазините за бебешорски неща,че продавачките ще се същисат от мене,като почна да им рева. Embarassed
Добре поне,че не се ядосвам и не ме избиват нерви,че никой няма да ме изтрае Mr. Green

# 242
  • sf
  • Мнения: 10 205
и аз се успокоих, че не съм единствената ревла. друго е да имаш посестрими  Joy
кофти, кофти, а странното е ,че първия път не бях така, или поне не помня  newsm78
абе тва да е кусура, ще премине, само да сме живи и здрави

# 243
  • Мнения: 129
Здравейте, момичета.

Днес изкарах тежка бъбречна криза и кофти късмет - моят доктор го няма в града. Отивам в спешното, направиха ми изследвания и се оказа, че имам албумин, бактерии и нам кво си още в урината - демек бъбречна инфекция Confused И кво се оказва - единият доктор (моят) ми беше казал да не поемам много течности, щот задържам вода, а другият - обратното - да пия много течности  newsm78. Предложиха ми  да ме приемат в отделението или ако искам да си карам домашно лечение. Аз избрах второто, щото бебето е добре и мисля, че по - добре ще се чувствам в къщи на легло. Изписаха ми антибиотик, хапчета и почивка. В общи линии единият доктор оплю другият, чак аз се пообърках. Уффф, доктори.....

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 523
ooo - аз да знаете днес какъв скандал вдигнах моя - нали ще се женим, че и дограма сменяме - и той ми казва - да дойдат събота и неделя да измажат около прозорците. идеше ми  #2gunfire .
а в събота се женим ... какви ти майстори!!!

и така сега в неделя и понеделник ще имаме майстори вкъщи ...
а аз мислех да почивам ...

както и да е - оплаках ви се ...

# 245
  • Мнения: 766
arksi_ извинявай, но много ме разсмя с тия майстори. Hug Hug
Представям си сцената просто  Joy А кандидат малдоженецът вярно си е за убиване  Peace
Но ще видиш че сватбата ще е чудна и много весела   bouquet

# 246
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
mds, Бравос, поздравления за дрешоците! СТрахотни са!  newsm10

Мацки, не сте сами в сълзите  newsm45 Толкоз лесно ми се насълзяват очите, че.... Онзи ден гледахме Слона моя приятел. Хем мъжа ми ме беше предупредил, че е много тъжно и аз уж се бях подготвила и нямаше да се разстройвам. Ей кът ревнах начиии видя се в чудо човека с мен. Хем се смея, щот знам, че не бива да плача, хем кът си спомня слона и уааа  newsm45 Ей тия хормони ще ни довършат начи!  Joy Joy Joy Joy


Донси, давай утре да звъним и да се записваме за лекцията на 20.03 Ако има и други желаещи да заповядат. Янаааа, Томасееее, Там-там, Марисаав айди де, нали няма да отсъствате от лекциите?! Ще ви чакаме!

# 247
Момичета и аз се скъсвам да плача-сигурно не минава ден без да ревна. Хубавото е поне че лесно ми минава, ама направо се чудя понякога мъжа ми как ме търпи-на моменти ми става адски гузно , че все си намирам за какво да го изкарам виновен. Twisted Evil
Емче, аз също съм си харесала количка на Маг ингланд-принцес рол-много е готина и адски практична-най-хубавото е че всички , които са я ползвали казват че е много здрава Peace
Честито на Ками luvbed Tada  ura
Всичко най-хубаво на Аркси  party006 baloni  и весело изкарване:bigdance2:

# 248
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Теди, аз съм записана за училището на 9 месеца до края на месеца.

# 249
мдс, браво! Страхотни дрешки. Ще бъде толкова сладък стях! Аз засега съм купила едни дънчици 7/8, много смешни- едни такива развлечени. А таткото му купи едно есенно якенце.  Толкова е приятно да избираш дрешки на мъничето си.
Относно плаченето, аз преди да забременея плачех мн повече. Странно Joy

# 250
  • Мнения: 1 098
Сори, Ванеса съм аз, забравих да сменя потребителя, защото моята приятелка днес писа от моя ПС. Joy

# 251
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет и от нас
Мариса, шушончо не се спря на едно място и принуди д-р Велковски да го гони по екрана  Joy Joy Страшна работа направо! Слава Богу всичко е наред със сърчицето и бъбреците, както и с всички останали органчета на малкия мушморок  Praynig Попитах има ли смисъл да ходя отделно и на фетална морфология като ми казаха че ако имам излишно време и пари мога да ходя и всеки месец на 3Д, но не се налага. Това също ме успокои, тъй като все пак се оказа че при това изследване доктора гледа всички органи да, но основно набляга на сърцето и бъбреците (поне аз това видях). Ще имаме утре и материалки на ДВД, защото се оказа че видеозона им работи само с ДВД-та, а аз бях понесла дискове (2 вида точно), дискета и флаш памет и нъц  Mr. Green Та за инфо да го имате предвид- ДВД-та са носителите при д-р Велковски Peace
Иначе беше много внимателен и прегледа беше около 30 минути.
Туй е от нас и срамежливата кинозвезда  Laughing Laughing Успех и на другите мами които ще ходят при д-р Велковски, няма да сбъркате  Peace

МДС, дрешките са много сладурски  Mr. Green

# 252
  • Мнения: 1 806
Теди, за училището няма да успея-трябва да взимам отпуск и е много сложно. Обаче планирам от май месец да не работя и тогава ще се включа с удоволствие Grinning да слушате внимателно и да разказвате после Wink
Днес ми се обади нашата приятелка от Пловдив - ходила е до фирмения магазин на пег перего. Толкова много информация ми даде, а аз толкова малко запомних... Sad утре ще идва до София и ще я разпитвам отново. Ще ми донесе и каталог за 2007. Каза ми, че има намаление на моделите от 2006 г. Чентро комплето и Венеция не са намалени, но цените са им като в София с намалението. Тя много е харесала Уно Пег перего - при нея има 30 процента, тоест цената й става към 450 лв.-поне така го изчислих...имало и някаква, която прилича на уно, но е без дъждобранче и не и се мести дръжката - аз лично този модел не успях да го открия в интернет. Утре ще пиша повече...
И аз плача, като побъркана - днес на списъка на Томасе (не знам защо точно на този) се разплаках. А колкото до това колко съм раздразнителна - думи нямам Mr. Green и разбира се си го отнася този, който ми е подръка в конкретния момент. Е после се извинявам и като цяло близките ми проявяват разбиране
Ками 27 честито! Grinning Чакаме снимчици Simple Smile

# 253
  • Мнения: 1 806
Ели, много се радвам, че всичко е ок Grinning не ти трябват повече фетални...е само за двд не се бяхме сетили Grinning

# 254
  • София
  • Мнения: 3 524
Верно е това за ДВД-то  Laughing Laughing Laughing
А за плаченето и аз порпуснах да добавя- поревавам си  и аз и никак не ми трябва голяма засилка. За раздразнението е още по- лошо обаче  Thinking Но това са ми "тъмните моменти" де, все пак не са постоянно  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт