Честито на мама Ая!

  • 4 376
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 607
ЧЕСТИТО!   bouquet

# 91
  • Мнения: 81
Честито на двойна мама Aya и щастливия татко! Много радост, здраве и щастие на цялата фамилия, на Ауа бързо възстановяване и изобилие на мляко за малките бонбони bouquet  bouquet  bouquet

# 92
  • Мнения: 357
Честита двойна радост, мамче!  bouquet

Дано проблемчетата се разделят наполовина, а щастието се множи по две!

# 93
  • Мнения: 1 419
Благодаря на всички ви за вниманието и прекрасните пожелания  Hug.
От 10тина дни сме си в къщи, но пусто време все не стига и сега влязох, за да ви благодаря, защото не знам кога ще мога да пиша за по-дълго  Blush.

Накратко, сме добре, момчетата наддават и растат видимо, но има още какво да наваксват, особено Бобчо. Снимки нямам още, защото на телефона софтуера е бъгав и не ми показва снимките, а на фотоапарата кабела май е заминал по погрешка в чужбинско и не мога сваля нито една снимка  Embarassed.

Целувки   bouquet

# 94
  • Мнения: 2 259
ХАЙДЕ МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ НА ГОЛЯМОТО ВИ СЕМЕЙСТВО!!!!

# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Аичка, много се радвам, че сте си удома и растете  Hug Надявам се и твоето възстановяване напредва!
Сега ти пожелавам много сили и спокойствие и когато можеш се обаждай   bouquet

# 96
  • Мнения: 3 376
Да са ти живи и здрави сладурковците и скоро Боби да навакса. А аз почвам да си правя устата за снимкии  Whistling

# 97
  • Мнения: 1 950
Аичка, браво за малките юнаци  bouquet. Бързо да наваксват, в което не се съмнявам и очакваме с трепет снимките Laughing Hug

# 98
  • Мнения: 9 093
А аз почвам да си правя устата за снимкии  Whistling

А аз ще ти пригласям отстрани Whistling
Аичка, радвам се че си добре Hug
Сладурковците са борбени, така че съм сигурна че скоро ще се съзтезават кой ще наддава по-бързо - да му мислиш тогава Grinning
Когато имаш време, включвай се - заради теб следя темата Blush

# 99
  • Мнения: 30
Да са живи и здрави малките юнаци! Желая много щастие и радост на цялото семейство!!!  bouquet

# 100
  • София
  • Мнения: 626
Честита дъщеричка на Ламчето!
Да са живи и здрави и двечките!

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Ая, радвам се че малчуганите са добре и растат. Надвам се да си успяла и ти да се съвземеш след скциото.
Пожелавам Ви много щастие на цялото семейство.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт