Дребните удоволствия в живота...

  • 1 900
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 846
Животът ме радва като цяло и съм много щастлива в момента. Но май темата не е за това, а за ония дребни нещица, които са си само наши и подслаждат ежедневието ни...
Любимо дребно удоволствие ми е сутрешното кафе в сладки приказки - с мъжа ми или с мама. Заради това винаги закъснявам за работа. Embarassed
Любимо дребно удоволствие ми е чашата с леден джин с тоник в лятна привечер на терасата.
Любимо дребно удоволствие ми е четенето на книжка преди лягане, ама ми се случва много рядко, защото дъщеря ми обсебва това време, уви!

Иначе нещата като прегръдки и целувки с малката, наблюдения как играе с мъжа ми и се смее щастливо, смс от любимия - това не са "дребни" удоволствие - това е щастието! Hug

# 31
  • Мнения: 7 723
Освем удоволднвието, което изпитвам, като пратя децата сутрин, другото безумно удоволствие ми е вечер, когато заспят да си сипя чаша червено вино и да седна пред компа  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 070
Много пъти си мислех да пускам подобна тема, но по-скоро за дребните радости. Веднъж мъж ми ми направил сандвич и го опаковал добре, сложил ми го в чантата и вътре имаше бележчица - приятен апетит! Ей такива. Веднъж беше човъркал субтитрите на някакъв филм и докато гледахме и изведнъж вместо надписите почна нещо от рода на - Деси, още ли си напрегната и бля бля бля, беше забавно и се похилих. Обаче той ги прави тия неща лека като извинение за разни работи,които са създали напрежение....

Иначе за през деня...  newsm78  Най-приятен ми е моментът, в който най-накрая спира автобусът на спирката до яслата и като звънна на звънчето и детето изскочи от групата и се затича да ме гушне. Времето от спирката до яслата и после от яслрата до вкъщи ми е най-любим - тогава сме си двете и си приказваме, наблюдаваме света и му се радваме. Яна гледа една градинка, казва здравейте на цветята и им се радва. И други подобни ритуалчета.

И когато е разхождам и усамотявам по различни начини.

Всчко, което си писала е много хубаво! Бъди щастлива!  bouquet

Бъди и ти!!!
На мен пък много ми харесва изречението в подписа ти. Напълно съм убедена, че е вярно.

Пропуснала съм нещо - всеки пък като се кача с малката на автобуса за Плевен - изведнъж се усещам олекнала, някаква радост ме наляга, Яна като заспи почвам да дремя или да зяпам навън, направо изпадам в медитация и блаженство. И после се почват едни дълги следобеди, разходки, кафенца, времето тече бавно, а хората в моя град за никъде не бързат.

# 33
  • Мнения: 2 070
Абе мацки, май всички имаме нужда от усамотение така като ви чета. И от Мерло /пробвайте кутийка Брестовица Мерло, любимо ми е/, за кафетата и цигарите не коментирам - предпочитам плодче или чаша топъл шоколад с ром.

# 34
  • Мнения: 6 315
Рано сутрин. Едва се измъквам от леглото - малкият е легнал върху мен и за да не го събудя леко се изплъзвам. Пия чаша горещо кафе с мляко и правя планове за деня.

Когато се събуди и дойде да ме гушне Simple Smile.

Обедна или следобедна разходка в работен ден и избиране на книги в близката книжарница.

Купуването на ново цвете и ровичкането в пръстта при пресаждане. Минаването и оглеждането на цветята всяка вечер (често ги докосвам и им приказвам Crazy).

Вечерите, когато мама ни е на гости и хапваме, пийваме и си приказваме Simple Smile.

Горещия душ вечер и приспиването на малкия звяр  Sunglasses.

# 35
  • Мнения: 2 891
Абе мацки, май всички имаме нужда от усамотение така като ви чета. И от Мерло /пробвайте кутийка Брестовица Мерло, любимо ми е/, за кафетата и цигарите не коментирам - предпочитам плодче или чаша топъл шоколад с ром.

Оооооооооооо, Брестовица... вила Венифера .......... зелени зъбки и сини устни .......  Mr. Green Любимият ми регион!!!

# 36
  • Мнения: 2 070
Абе мацки, май всички имаме нужда от усамотение така като ви чета. И от Мерло /пробвайте кутийка Брестовица Мерло, любимо ми е/, за кафетата и цигарите не коментирам - предпочитам плодче или чаша топъл шоколад с ром.

Оооооооооооо, Брестовица... вила Венифера .......... зелени зъбки и сини устни .......  Mr. Green Любимият ми регион!!!

 newsm78

Защо зелени зъбки?
От какво сини устни?
Къде се намира Брестовица?

# 37
  • Мнения: 1 930
Никси бееее, разрева ме....

# 38
  • Мнения: 1 975
Всеки един момент с малкото ми съкровище е най-голямото удоволствие за мен newsm51
А иначе дълги разходки в слънчево време, пиене на кафенце сутрин - това ми е ритуал и много други неща за които не се сещам в момента  love001  love001  love001

# 39
  • Мнения: 2 723
Никси бееее, разрева ме....

Абе девойко, аз мислех, че ще взема да зарадам някой, а то виж моите радости кво ти причиниха  Joy

# 40
  • Мнения: 2 386
И аз се разревах,толкова е ....хубаво.....
Ама аз от предна тема си поплаквам..

# 41
  • Мнения: 2 723
Ето и сега...
Мъжът и и дребо са в градинката. Аз пуснах един прахосмук, ударих един парцал, прострях... пада ми се малко свободно време и отивам при тях... как обичам събота и неделя

Преди малко мъжът ми отиде да пуши в другата стая, а малчо, явно много добре вече разбира, че тати си е само негов през уикенда ревна пред вратата ( аз като се усамотя никога не плаче пред затворената врата)... не страдам, мило ми е, че са толкова близки и си имат техни си мъжки разговори

Вчера цял ден бяхме навън, в парка имаше купища народ, но ние бяхме заедно и се чувствахме, все едно сме сами - в нашия си свят

Пак вчера - Гого яде неговата си манджа, отидох да купя на мъжа ми сандвич... Седнах си на пейката, докато те тичат из градинката, гледам ги... те си делят сандвича и двамата омазани и усмихнати до ушите

Всеки уикенд - те са двамата, аз съм само придатък и ми е мило и си поплаквам... толкова ги обичам, те са всичко за мен...

Всеки път, когато Гого си играе с децата и виждам очите на мъжа ми - изпълнени с гордост и безгранична любов

Снощи, когато ми каза - Готов съм да си дам единия бъбрек за такива дни

Абе всеки миг прекаран с ТЯХ - ДВАМАТА ми носи невероятно положителни емоции (научих се да се наслаждавам на тези мигове)

Обичам ви момчета, вие сте всичко, за което съм мечтала Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 217
Ето и сега...
Мъжът и и дребо са в градинката. Аз пуснах един прахосмук, ударих един парцал, прострях... пада ми се малко свободно време и отивам при тях... как обичам събота и неделя

Преди малко мъжът ми отиде да пуши в другата стая, а малчо, явно много добре вече разбира, че тати си е само негов през уикенда ревна пред вратата ( аз като се усамотя никога не плаче пред затворената врата)... не страдам, мило ми е, че са толкова близки и си имат техни си мъжки разговори

Вчера цял ден бяхме навън, в парка имаше купища народ, но ние бяхме заедно и се чувствахме, все едно сме сами - в нашия си свят

Пак вчера - Гого яде неговата си манджа, отидох да купя на мъжа ми сандвич... Седнах си на пейката, докато те тичат из градинката, гледам ги... те си делят сандвича и двамата омазани и усмихнати до ушите

Всеки уикенд - те са двамата, аз съм само придатък и ми е мило и си поплаквам... толкова ги обичам, те са всичко за мен...

Всеки път, когато Гого си играе с децата и виждам очите на мъжа ми - изпълнени с гордост и безгранична любов

Снощи, когато ми каза - Готов съм да си дам единия бъбрек за такива дни

Абе всеки миг прекаран с ТЯХ - ДВАМАТА ми носи невероятно положителни емоции (научих се да се наслаждавам на тези мигове)

Обичам ви момчета, вие сте всичко, за което съм мечтала Heart Eyes





 newsm51 newsm74Много ми хареса smile3501

Общи условия

Активация на акаунт