Отговори
# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ако имате нужда от помощ пишете - може и тел да ви дам - друго си е някой "познат" в Сф ако нямате

# 61
  • Мнения: 997
Сега прочетох и съм шокирана....много шокирана, от една мама. Мила мамо, едно такова дете, където се развиваше нормално и нищо му нямаше, според някой си доктор - не според нас нищо неразбиращите, почина преди две седмици във Варна - от нищо. От метаболитно заболяване, вероятно - вече никой не може да каже. А тези заболявания се лекуват.  Това можеше да не се случи, ако такива като теб не даваха съвети от типа " Споко - ще навакса."

Михал извинявай за офф- а. Писах ти на лични.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 351
Цитат
ако се наложи ядрено-магнитен резонанс и имате право на избор, направете го в болница "Лозенец" , (Правителствена).
  В Правителствена б-ца нямат апаратура за наблюдение под упойка.Изследванията там се правят без упойка.Не ми се вярва детенцето да стои мирно докато трае изследването.

   Във Военна б-ца е Окръжна б-ца също се прави ЯМР безплатно с направление като се плаща само упойката около 60-70 лв.
  За ИСУЛ не ми препоръчват ЯМР - въпреки, че и там има.

ако имате нужда от помощ пишете - може и тел да ви дам - друго си е някой "познат" в Сф ако нямате
И аз съм свободна утре - само казвайте!!!!!!!!!

# 63
Сега приготвяме багажа. Имам един въпрос към софиянци. Кажете някъде близо до х-л Родина има ли Българска кухня? веригата за бързо хранене.

# 64
  • Мнения: 686
Не съм от София и не мога да помогна,но ще се моля докторите  да  поставят правилната диагноза и детенцето да се оправи. Praynig

# 65
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На една спирка от хотел Родина има кухня за бързо хранене, но дали е от тази верига не мога да кажа. Освен малко по-късно да изляза и да видя какво пише. В другата посока към центъра има Тропс къща пак горе долу на една спирка разстояние, но има много заведения наоколо за храна, които са до самия хотел Родина. Вие горе долу къде ще бъдете, около Медицинска академия също има заведения, в самата Медицинска също.

# 66
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
окол Медицинса са доста скъпи заведенията за бързо хранене
вие къде ще бъдете? малко след 5-те кьошета на няма и 20мин пеш има китайски ресторант - там наши съфорумки отсядаха
има пицария на руски паметник

# 67
Много прилича на аутизъм. Това, че са отхвърлили диагнозата, не значи нищо. В България няма много специалисти, които да го диагностицират правилно.

# 68
  • Козлодуй/София/Габрово
  • Мнения: 7
Дано, дъщеричката Ви се оправи и изживее едно щастливо детство и Ви радва с усмивката си!!!

Какво стана в София? Heart Eyes Hug  bouquet Praynig

# 69
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Михол, дано изследванията ви са минали добре и сега имате повече яснота за състоянието и лечението на детенце!  Praynig
Пиши как сте, когато имаш възможност!

# 70
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Михол,какво стана в София? Надявам се вече да знаете причината за съсътоянието на малката госпожица. Praynig

# 71
  • Мнения: 1 199
Сигурно ще се потворя с някой, не успях да изчета всички предишни мнения, но горещо ви препоръчвам класическа хомеопатия при някой изпитан хомеопат (това от личен опит). Търсете препоръки хомеопат, който се е справил с хронични болести. И поне за няколко години не бих слагала на детето си никакви ваксини. Моля се за вас!

# 72
Извинете ни , че не писахме веднага след като се върнахме, но професиите ни са такива, че нямаше как.
Успяхме да отидем при доц.Узунова в Детско здраве и при доц.Терзиев в клиника св.Никола. И двамата бяха категорични, че не е необходимо да се подлага детето на скенер и ЯМР, тъй като са убедени, че няма стуктурни промени на мозъка. От 23-и април ще ходим в св. Никола пак за 10 дневно изследване, което ще даде окончателен резултат и диагноза.
Бяхме и при логопед в Пумпелино, която ни състави индивидуална програма за Теди. Програмата ще продължи и при престоя ни в София през април, за което благодарим на Нина Йорданова за отзивчивоста и страхотното и отношение.
Възхитени сме от вниманието на екипите в двете клиники в които бяхме.
Благодарим на всички , че ни стискахте палци. Много се надяваме да сме поели правилния път.

# 73
  • Мнения: 1 193
Моля се за вас всичко да остане зад гърба ви.Намирането на правилния път е първата стъпка към решаването на проблема. Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 213
Михол това са едни добри новини, поели сте правилния път да търсите истината, защото правилната диагноза си е половин лечение. Успех и стискаме палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт