Отговори
# 75
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Наистина добре звучат новините,дано продължават да ви обнадеждават специалистите.
Продължаваме със палцестискането. Успех!  Hug

# 76
  • Мнения: 3 504
.....Бяхме и при логопед в Пумпелино, която ни състави индивидуална програма за Теди. Програмата ще продължи и при престоя ни в София през април, за което благодарим на Нина Йорданова за отзивчивоста и страхотното и отношение.
Възхитени сме от вниманието на екипите в двете клиники в които бяхме.
Благодарим на всички , че ни стискахте палци. Много се надяваме да сме поели правилния път.


МИхол, много се радвам, че сте останали с добри впечатления. Пожелавам успешни изследвания и проблемът да е много малък и преодолим, или най-вече въобще да няма проблем Praynig

# 77
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
   Три пъти почвам да пиша това, защото ми е трудно да давам съвети за неща които не разбирам. Моето детенце имаше проблеми при раждането и докато аз самата разбера за какво става въпрос ми беше доста трудно психически и винаги си мислех най-лошото.Надявам се че скоро ще разберете какъв е проблема, защото това е наполовина спечелена битка.
   Аз си мисля, че когато диагнозата не е очевидна би трябвало да се започва с генетични изследвания. Не разбрах дали това вече е факт и ако не е, защо да не направите? Такива изследвания се правчт в Майчин дом в София.

 Успех и много сили!

# 78
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Дано намерите вярната диагноза и детенцето да се оправи! Praynig

# 79
  • София
  • Мнения: 1 941
Дано намерите вярната диагноза и детенцето да се оправи! Praynig


Дано Praynig Praynig Praynig

# 80
  • Мнения: 2 116
Дано скоро откриете истината за детенцето си, за да може да предприемете и правилното лечение!  Praynig Praynig Praynig

# 81
  • Мнения: 572
Ох, Господ да ви помогне!
И кураж на този татко и на мама, да се борят за здравето на Теди!
Аз също препоръчвам хомеопатия непременно,  никакви антибиотици повече. (Аз самата съм с последици от тях)
Може да се диагностицирате и на ирисова диагностика - има в София, ще допълня с адрес и телефон! Hug

# 82
  • Мнения: 521
Честит Рожден Ден на Теди!Много здраве,много щастие,много късмет!Всичко да се нареди от хубаво ,по-хубаво!Много слънце за малката госпожица!Честито!!!

# 83
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Iljo и Михол, честит рожден ден на Теди да ви е жива и здрава

# 84
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Михол честита рожденничка. Да ви е жива и здрава и много да ви радва.  bouquet

# 85
Благодарим за пожеланията!!!
Дано да се сбъднат и всичко да се оправи.
Целувки на всички  bouquet

# 86
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Извинявам се на Михол, че спамим темата и искам да честитя на Теди рождения ден, много, много, много щастие и желая!

# 87
  • София
  • Мнения: 213
 bdbaloni  bigdance2 newsm59
Михол да е мноооооооого здрава рожденичката , всичко да се оправи и мноооого щастливи дни в бъдеще на цялото семейство !!!!!!

# 88
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Честит празник на малката мушица  Heart Eyes   Да оздравява, за да тича и играе с другите деца .... пожелавам ви много здраве и любов   bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 2 356
И от мен честит рожден ден и дано се оправи бързо и всичко лошо да е зад гърба ви. От тук нататък само щастие   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт