Редукция

  • 4 230
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
здравейте мами bouquet кажете какво стана с тази редукция  newsm78, че ми стана много интересно моля ви моля ви моля вииии Praynig искам и аз да слабея  smile3511 защо млъкнах те да не се отказахте моля ви някой да пише как е благодаря предварително newsm20
че защо да не си го поръчаш направо от фирмата производител Peace
че защо да не си го поръчаш направо от фирмата производител Peace

# 46
  • Мнения: 1 290
Диетата е почти глад с него,но пък засища и дава енергия,също така наистина засилва метаболизма.Аз съм мн доволна от тези прахчета и скоро пак ще си взема,мерси,че ми напомнихте.
Шоколадовия според мен е най-приятен,но всичките леко горчат,заради л-карнитина на прах  Peace

# 47
  • Мнения: 26
1.40 на пакетче. newsm78 Това означава ли, че трябва да си взема 20 такива за 10 дена от първа фаза?

# 48
  • Мнения: 636
Не 20, а 30, защото и вечер се пие 30 минути преди хранене.
Тристания, браво че ти е харесал шоколадовия. За мен беше Sick Но пък прасковата и ванилията бяха супер.
Не забравяйте да пиете много вода. Иначе натоварвате много черния си дроб Peace
Успех на всички. Hug
И аз имам малко да сваля, но реших да мина на плодове. Чудесно ми се отразяват на кожата Peace

# 49
ей мами много ви благодаря, че ми отговорихте обичам ви  много, а някой може ли да ми каже къде във варна ги има тия прахчета мерси    bouquet 

# 50
  • Мнения: 1 290
Не 20, а 30, защото и вечер се пие 30 минути преди хранене.
Тристания, браво че ти е харесал шоколадовия. За мен беше Sick Но пък прасковата и ванилията бяха супер.
Не забравяйте да пиете много вода. Иначе натоварвате много черния си дроб Peace
Успех на всички. Hug
И аз имам малко да сваля, но реших да мина на плодове. Чудесно ми се отразяват на кожата Peace
Ванилия тук не съм виждала за съжаление,има праскова,шоколад и банан,но банана и прасковата не се разтварят лесно,стоят на дрожди и трябва да си пасирам отделно.Като цяло не са най-вкусните шейкове де  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт