Мила кукло Барби...

  • 1 940
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сигурна съм, че и аз бих искала да изглеждам по-млада. То и сега се радвам, като ме вземат за невръстно моме.  Mr. Green
Но смятам, че младежки външен вид и дух се постигат по друг начин.
Тези, с операциите, са големи фрийкове.
Как ли изглежда тази мадама наживо, без грим? Бър-р-р! Crazy
П.П. Не мисля, че е щастлива и желана. По-скоро разни дефицити я тикат в операционните.

# 31
  • Мнения: 2 229
Тази беше пускана също някъде във форума - Маrianne Guarena. Има сайт, където описва надълго и на широко десетките пластични операции, които си е правила, според мен изглежда супер:




Е, сега, след 20 години как ще изглежда, отделен въпрос. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 418
НА мен ми харесва как изглежда.
Ако имам възможност и аз бих се барнала след време.
Защо не?

# 33
  • Мнения: 2 195
На мен ми поискаха документ за самоличност преди две седмици  Grinning Исках да купя една бутилка вино  Rolling Eyes  Не съм си правила пластики  Mr. Green  , но наистина е супер да те направят на 18 - годишна  Party

# 34
  • Мнения: 2 407
Е добре изглежда жената.

# 35
  • Мнения: 2 755
Никой не е спечелил битката с времето. Кой по-рано, кой по-късно, всички, ще остареем, дано. Нямам никакви мераци за пластични операции. Е, козметични процедури не отказвам. Flutter

# 36
  • Мнения: 3 886
Евала и.Родила е 3 деца ,богата усигурила е лукса и спокойствие на децата и защо не.и аз да имам тези неини ИЗЛИШНИ пари бих направола много повече.Но в никъкъв случаи не изглежда на 18 Peace

# 37
  • Мнения: 250
Лошо няма. Намерила е начин да спре времето за себе си.

# 38
  • Мнения: 1 685
Ооо, в никакъв случай не изглежда под 18г.Аз и разгледах и снимките в сайта.Там има някои които си показват отлично, че жената си е попрехвърлила тази възраст преди доста време.

Общи условия

Активация на акаунт