Милото Ви в командировка..

  • 3 591
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Какво искаш да кажеш с тая тема, Сопранов? Милото ми наистина е в командировка в момента Grinning

Той после ще ни приласкае  Hug и утеши. Тони, аз съм бивша манекенка, нали знаеш.  Flutter

# 16
  • Мнения: 3 423
Тя му благодари,взима си питието и сяда на неговата маса..

Много благодарна таз кака, много.
И инициативна. И професионална.

# 17
  • Мнения: 495
ай ся, тя не е седнала на маса, доколкото виждам, така че не мога да си го представя  Crossing Arms  Naughty

# 18
  • Мнения: 5 468
Ще ми се да ми се обади и да ме пита, какво да прави Joy, ама ще има да си чакам Crossing Arms.
Ооофффффф.... за съжаление, ще иде с нея в стаята й (колкото и да не ми се ще). После ще ми се кълне, че не го е направил, че съм луда и това не го интересува Whistling. Всъщност, аз няма откъде да разбера... освен, ако не му се обади после за нещо Crazy.
От 15 години сме заедно и се кълне, че не ми е изневерявал Blush. Направо се увлече вече..., не съм го хващала, нито заподозирала, ама нещо ми се струва много невинно да ми го твърди това. Нейсе...

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво искаш да кажеш с тая тема, Сопранов? Милото ми наистина е в командировка в момента  Grinning
И моето Мило...
Сигурно всяка вечер ходи по баровете, където е пълно с каки, опитващи се да се самоснимат и го молят за помощ, а той щрака ли, щрака... За това като се прибере от командировка го оставям да си почива и само го викам като сложа масата.

От 15 години сме заедно и се кълне, че не ми е изневерявал Blush. Направо се увлече вече..., не съм го хващала, нито заподозирала, ама нещо ми се струва много невинно да ми го твърди това. Нейсе...
Същата работа, 1:1. Всички мъже ли са еднакви?

# 20
  • Мнения: 15 619
То, аз затуй не задавам излишни въпроси. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 468
Същата работа, 1:1. Всички мъже ли са еднакви?
И твоя ли е толкова верен? Това звучи успокоително.

# 22
  • Мнения: 2 849
Качва се ,снима и си тръгва  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 674
Така ще я нащрака че ще и стане лошо!!
Само да не остане много доволна и после да го търси! #2gunfire smile3512 smile3512

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Същата работа, 1:1. Всички мъже ли са еднакви?
И твоя ли е толкова верен? Това звучи успокоително.
Да, ама твърди, че е уникален в това отношение Laughing

# 25
  • Мнения: 2 792
 Моето Мило няма да поддаде дори още в началото, нито ще я заговори, нито ще я снима, нито на една маса ще седи с брюнетката. Той миличкия ми е много верен, с други жени никога не разговаря, тук или там  Heart Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Винаги съм знаела, че Кифлата е една истинска ССФ!

# 27
Е точно тази няма да я огрее ... иначе ситуацията е класика и хващам бас, че 2/3 от хората попаднали в нея, без значение мъже или жени, дори няма да се качат за фотосесията. А и решението да се качиш не се определя от външния вид на обекта.

# 28
  • Мнения: 3 423
Винаги съм знаела, че Кифлата е една истинска ССФ!

Пък аз имах за мъжа й друго мнение.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Нещо не мога да хвана вяра на тия, дето викат, че ТОЧНО ПА ТАЯ  нямало да я огрее или че не била тип на мъжете им. Аре бе! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт