Вар-нен-ки! Вар-нен-ки!

  • 3 724
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Възхита буди очарователната КрастаВа, небесная...  Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 4 473
О, градскиии Grinning, очарователни както винаги! Heart Eyes Sunglasses
БравоС, момичета! Страхотни сте! Hug  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Оохх, тиквоча ми... Квадратен е!  Crazy

Нощес беше голямо иху, дамите се забавляваха, други тренираха срещу високи децибели, ама беше кадърно парти. Големи гарги сме имали,пу, пу!  Party
Вечеринката приключи в дискотека. Радвам се, че се събра екипаж за там, трябва разнообразие, нъл тъй?
Благодарим на присъствалите! Heart Eyes

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Joy Joy и революционерките си позволяват някои забранени удоволствия.

# 19
  • Мнения: 677
блондинка, тонеее, мани тва кофти осветление ooooh!
Не знам,ама ми се виждаш леко на кичури..И то на всички снимки..На кво ли се дължи промяната..

# 20
  • Мнения: 4 916
Кое е заведението?

# 21
  • Мнения: 705
ах, чудесни фотоси, браво на снамачките, професионална работа  Hug  bouquet

а аз днес нямам хич глас, ама хич. ooooh! на всичко отгоре съм сама с децата, добре че ми влизат в положението и много не се налага да ги навиквам Naughty

имам 1 съвсем сериозна забележка и се чувствам длъжна да споделя  Hug имаше много момичета, които с голям ентусиазъм се записаха, а не дойдоха - момичета, нямаше да е зле да се обадите, поне масите по-рано да освободим или тези, които искаха да си доведат приятелки да го направят Peace

а иначе купонът беше квалитетен, доволна съм  hahaha

# 22
  • Мнения: 3 447
Варненки, а карамфили късахте ли, не разбрах  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 211
И пие и пее и пуши. Всичко по много Twisted Evil Добре, че микрофона ти не работеше

# 24
  • Мнения: 793
Мю, дека са халките  newsm78 аз си мисля халки ще видя пък то  ooooh! Иначе се радвам че добре сте си изкарали  Hug аз съм звинена по родниниски причини  Embarassed

# 25
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Много хубу ми беше, благодарско че ма зарибихте, друг път пак, обаче забранявам да ме снимате,  има каде по финни дами за снимане който да радват окото, добре че присъствам само на 2-3 снимки  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 208
Много хубу ми беше, благодарско че ма зарибихте, друг път пак, обаче забранявам да ме снимате,  има каде по финни дами за снимане който да радват окото, добре че присъствам само на 2-3 снимки  Mr. Green
И аз мисля, че беше приятно събиране!
Тенкс на фотографките за хубавите фотоси!
  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 405
Супер беше. Но странното е, че не ни бачкаше микрофона, сигурно диджея го хвана яд, че пеем по-хубаво от него Mr. Green
По едно време краднахме микрофона на един младеж и той се разрева, че нямал микрофон и диджея и него изключи, пфу Crossing Arms

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
Ауу, страхотни сте!!!

Небесна, Ваш фен и портожур форевър!

мюриель, въздухът пламти около теб!

Анджей сан, добреее, мнооого добреее!!

Калина, ех, че не съм била до тебе Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Всички други момичета - супер сте  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 070
Все лични убавици! Дафодилия не беше ли също от Варна? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт