Кога вземаме детето от детско заведение?

  • 4 022
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 999
Взимам ги веднага, след като приключи работният ми ден - между 17.30 и 18.30 часа.

# 76
  • Мнения: 3 042
Защо ви дразнят родителите, които имат възможност да си прибират децата към 16-16,30 ч?  newsm78

Мен лично ме дразнят, защото при нас по това време се взимат сигурно над 70% от децата. Аз също взимам моето по това време, защото в противен случай ще трябва да гледа как болшинството деца ги взимат родителите им, пък той остава само с няколко деца. Нещо, което аз много мразех, когато ходех на детска градина.
По- удобно ще ми е да го взимам към 17,00ч, но не искам да остава от последните деца и да се сърди.

# 77
  • Мнения: 5 577
Мен лично ме дразнят, защото при нас по това време се взимат сигурно над 70% от децата.

Аз винаги го вземам в 16:10, защото работя до 14:30 - 15:00.

И сме към 5-6 родители пред стаята, явно и други работят така.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Мен лично ме дразнят, защото при нас по това време се взимат сигурно над 70% от децата.

Аз винаги го вземам в 16:10, защото работя до 14:30 - 15:00.

И сме към 5-6 родители пред стаята, явно и други работят така.

Е, по това време не са ли още в следобедна закуска?  Confused

Аз дори и да имам възможност да взема Вики толкова рано, не го правя - оставям я да си поиграе с децата, особено при по-лошо време навън.

 Веднъж отидох малко по-рано от обичайното, госпожата тъкмо им чете приказка...  Confused

# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Докато все още бях в майчинство с малката съм опитвала да взема голямата около 16ч, за да ги разходя и двете. Връщаше ме и не желаеше да си тръгне. Не го приемам като отхвърляне, просто има нужда от децата, не от мен.
Сега си свикнаха, че са последни и се забавляват до последната секунда.

# 80
  • Мнения: 4 406

Аз винаги го вземам в 16:10, защото работя до 14:30 - 15:00.

И сме към 5-6 родители пред стаята, явно и други работят така.
явно на смени които са... при нас масово се взимат децата към 16.45- 17.00
случва ми се напоследък да отивам към 17.20 и има само 3-4 дечица.

# 81
  • Мнения: 315
Аз го взимам към 17 ч. ако закъснея е сам в групата.

# 82
  • Мнения: 2 242
взима я баба съседка към 16ч
аз мога да я взимам около 18, но не ми се ще да остава до толкова късно (мен са ме взимали все последна и са ми останали лоши спомени Sad)

# 83
  • Мнения: 3 537
Безработна съм и в 4 си я взимам,за да играе на детската площадка.Закуската си я яде навън или я изчаквам,ако е кремче.

Общи условия

Активация на акаунт