Бихте ли завели детето си на див плаж

  • 3 675
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
За пръв път чувам да има такса за плаж. Никога не ми се е случвало някъде по Черноморието. Искат за чадър и шезлонг. Плажът е безплатен.

Каква е връзката с нудизма? Баш в най-голямата гъчканица на Слънчев бряг има хора, които се пекат голи.

Не споря с Ковачева, споделям си мнението.

# 31
  • Мнения: 677
Урбанизация говори ли ти нещо?
О,Ковачева,гледам поназнайваш чужди думички  Mr. Green
Като гледаш Меден Рудник и си викаш-Егаси урбанизиранота място,а?
Не е за теб и детето дивия плаж,ти си си Ърбанлейди..

# 32
  • Мнения: 7 723
 ooooh! Вие двамата не се ли "сдобрихте" вече  Crossing Arms Whistling

Ако див значи празен и неофраняем- не бих отишла и аз, та камо ли да заведа детето си  Wink

# 33
  • Мнения: 459
Урбанизация говори ли ти нещо?
О,Ковачева,гледам поназнайваш чужди думички  Mr. Green
Като гледаш Меден Рудник и си викаш-Егаси урбанизиранота място,а?
Не е за теб и детето дивия плаж,ти си си Ърбанлейди..


Защо ми спамиш темичката  Laughing Нещо се ядоса май.

# 34
  • Мнения: 459
ooooh! Вие двамата не се ли "сдобрихте" вече  Crossing Arms Whistling


Аз искам, ама той не ще.

# 35
  • Мнения: 677
Бъркате нещо..Не се карам с никой аз..
Исках само да ми обясни пускащият темата-кво е "див плаж" и как така,ако не е ходил никога,задава въпрос за тва..
Ми да иде и да си прецени,отговорноста си е само негова..
И за семантичките по-горе.."Див" би могло да има много значения,ела па плаж..
Така че конкретизирайте и излизайте по-често от квартала си..Ходене му е майката,ходене..С нет не става..

# 36
  • Мнения: 459
Бъркате нещо..Не се карам с никой аз..
Исках само да ми обясни пускащият темата-кво е "див плаж" и как така,ако не е ходил никога,задава въпрос за тва..
Ми да иде и да си прецени,отговорноста си е само негова..
И за семантичките по-горе.."Див" би могло да има много значения,ела па плаж..
Така че конкретизирайте и излизайте по-често от квартала си..Ходене му е майката,ходене..С нет не става..


Мда, прав си. Истината е, че авторката не е ходила през последните 5 години на див плаж, поради някои от изброените причини в анкетата и се пита все още ли е така или има някакви промени.
А за сега тя е ходила само на плаж в града си с лаптопа  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 229
Аз самата не бих отишла, искам си и тоалетните, и сладоледа. Laughing

# 38
  • Мнения: 2 070
И все пак, ако наистина целиш да събереш информация и съвет къде да идеш защо не отидеш в специалния подфорум. Не ми се връзва.

# 39
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз бих и съм била. Предпочитам дивите, незастроени места. Кофти е, че вече почти съвсем не останаха такива, а в близко бъдеще и малкото останали диви места ще се превърнат в модерни бетонни измишльотини за хора неспособни да оценят истинската красота на това което имаме (ама скоро няма да имам)

# 40
  • Мнения: 2 070
Ковачева, ако искаш може да си уточниш въпроса - дали бихме го завели детето за малко, за известно време или да си прекараме почивката там. Едва ли ще има кой знае колко ентусиастки жени, които да издържат повече от два-три дни без течащ душ, пък камо ли и децата си да заведат. Дивите места са си диви и такива трябва да си останат, да ходим там на плаж през деня или на разходка и да гледаме да не цапаме и да чистим след себе си, когато се налага; да си останат защитени местности. А който иска да си изкара цялата почивка в контакт с природата - да ходи на къмпинг. Но  напоследък като слушам май и тях ще ги махат и ще застрояват. 

# 41
  • Мнения: 4 555
Не е задължително като е диво да няма вода!
Преди време ходихме на палатки на едно много диво място, най-близкото село беше на час пеша в едната посока.
Имаше страхотни скали и една орехова горичка, където хората си разпъваха палатките.
Плажът беше много малък, около 300 метра пясък, а от всички страни скали.
Имаше течаща минерална топла(!) вода от тръба, вдигната високо, точно като душ.
Преди да я направят така, водата се е стичала по скалите като топъл водопад и там са се къпели хората.
На друго място имаше кладенец с питейна вода, само че студена. По два пъти на ден се разкарвахме с 5 литровата туба за вода.
Райско беше! Останахме там около 10 дни, които се изнизаха адски неусетно.
Бяхме група от около 10 човека.
Още тогава си помислих, че искам един ден с децата си да бъда на такова място.

От една-две години това място вече го няма. Всичко е разрушено, ще се строи някакъв комплекс.

Радвам се, че успях да го видя, преди да го разрушат. Щях много да съм загубила, ако никога не бях преживяла това.

# 42
  • Мнения: 995
Ние се стремим да ходим предимно на неохраняеми, самотни плажове. Само че почти не останаха такива Sad
Когато сме на почивка обаче сме си в цивилизацията.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 704
на див плаж- да, с удоволствие
на нудистки - не - срам ме е

# 44
  • Мнения: 1 111
 И на мен до преди две години ми беше най-приятно да ходя на плаж извън града, по-точно м/у Влас и Елените.Райско беше това място, имаше една круша/дърво/, по която си разпознавахме нашето местенце.  LaughingУви, няма го вече това кътче, цялата тази ивица е застроена. Когато видях дърветата посечени и багерите всичко разровили ми се доплака.Това местенце го свързвах със страхотни спомени от детството си!
 А иначе по темата да, предпочитам див плаж пред гъсто населения градски.

Общи условия

Активация на акаунт