Направо съм бясна!

  • 2 578
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Става дума за шишетата на Авент.При мен почти всеки път като ги затварям и давам на бебо да яде те капат и той се олива.Храниме се с Ам и когато успея да изцеда нещо от мен му давам.Но като се разкапат и разтекат тия шишета направо ме хваща яд за кърмата която се разтича.
Вие имали ли сте този проблем с разтичането с тези шишета?

# 1
  • Мнения: 8 242
Давала съм само вода за кратко време с малките шишета на Авент.. Да, понякога течаха като се замисля  Tired

# 2
  • Мнения: 469
И ние сме с шишета на авент,но нямаме проблем.

# 3
  • Мнения: 4 451
И аз ги ползвам от първия ден на бебката и не съм имала никакви проблеми до сега. Страшно съм доволна. Но една приятелка береше ядове с малкото шише, в което слагаше вода. Всичко в количката ставаше мокро.

# 4
  • Мнения: 9 050
Аз ползвам Авент от самото начало ( на съм  кърмила и малкия е само на АМ ). Протичали са само ако не ги датворя добре. Ако винтила е добре завъртян, никога не ми е протичало шишето. АМ, с което го храня е много гъсто и доста разтръсквам докато се разтвори, но пак не протичат. Да не би биберонът, който използваш да е с повече дупки и от там да тече?

# 5
  • Мнения: 1 272
Да не би да не завинтваш капачката правилно Thinking Или да си попаднала на някакви ментета или лоша партида? Аз ползвам такива вече 1 година и се е случвало да тече, когато уплътнението не е застанало правилно.

# 6
  • Мнения: 4 668
Да , случвало ми се е да тече Авент  Confused
Резбата им е такава , че дори и да не пасне добре изглеждат затворени и затова текат ...
Трябва да внимаваш много , като ги завинтваш ...
Аз лично не ги харесвам , по - доволна съм от Чико и от Бебе комфорт !

# 7
  • Мнения: 1 217
Точно за малките шишета става дума.Явно текат защото не ги затварям добре.Но все гледам да ги затворя максимално и преди всяко хранене ги проверявам.Но всеки път затварям-тече,отварям после пак затварям проверявам...............Но сега направо побеснях защото в шишето имаше кърма която цедих цял следобед и едвам събрах 120мл. и шишето като се разтече и останаха 100.Идеше ми да го хвърля........................... #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 8
  • Мнения: 1 006
Аз бях най-доволна от Авент и сега ги препоръчвам на всичките си познати. Също ми се е случвало, но е било когато от бързане не съм затваряла добре шишето.......аз по принцип съм си малко джаста-праста Wink
Не знам защо при теб минаги текат.... Thinking
Гадно е това, особено когато става дума за кърма, събрана с толкова труд и мъка............

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
По тази причина скоро точно едно такова шише замина в кофата за боклук  #Cussing out
От както се е родил малкия си ползвам Чико, ама се подведих, че Авент пуснаха 330мл. и се излъгах да си взема една, защотото той пие много мляко.
И с таза покупка ми идеше да се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire, така се измъчих месец всичко ставаша в мляко, затварям тече, отварям наново затварям пак тече бях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Накрая отидох и купих си едно на Чико и се родих пак  Peace

# 10
  • Мнения: 9 903
вземи си шишета на друга марка. Камера са евтини, а проблем не са ми правили на мен.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 605
Точно за малките шишета става дума.Явно текат защото не ги затварям добре.Но все гледам да ги затворя максимално и преди всяко хранене ги проверявам.Но всеки път затварям-тече,отварям после пак затварям проверявам...............Но сега направо побеснях защото в шишето имаше кърма която цедих цял следобед и едвам събрах 120мл. и шишето като се разтече и останаха 100.Идеше ми да го хвърля........................... #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Милата...! Напълно те разбирам. И аз така си събирах всяка капка от кърмата... Защо не купиш други шишета? И приятелката ми имаше ядове с Авента. Аз от кривите шишета на Чико съм много доволна!

# 12
  • Мнения: 6 618
Не ми се е случвало явно партидата е била лоша.

# 13
  • Мнения: 505
И ние сме с Авент и проблеми нямаме. Може би има дефект в резбата Thinking

# 14
  • Мнения: 4 668
Като гледам , че всеки втори е недоволен явно не е от партидата  Confused или много често им се случва да имат скапани партиди ...

# 15
  • Мнения: 6 164
Никога не ми е текло шишето. Нито с обикновения, нито с комбинирания биберон. Peace

# 16
  • Мнения: 990
Ползвам Авент от първия ден и не съм имала проблеми.

# 17
  • Мнения: 1 217
Нали  тези шишета ги смятат за най-добрите.А и цените не са им малки.Все си мисля че като даваш толкова пари за шише трябва да върши работа newsm78.На Камера ползвам помпата и съм доволна но шишетата им пускат много и ме е страх бебо да не се дави все пак е само на 26 дни.

# 18
  • Мнения: 574
Не съм имала проблем с тези шишета нито с малките нито с голямите! newsm78
Но имам 2 физиологични шишете на чико и при тях ми се случва редовно!Не знам на какво се дължи !

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имах същия проблем, писала съм много пъти за него.Мъчех детето с Авент, или заспиваше гладен, или беше улят целия в мляко.Когато ги изхвърлих бях много щастлива.Купих на Чико и детето ми вече се хранеше нормално.След това минах на Камера, 2 лв. шишето, идеални за по-големи деца!

# 20
  • Мнения: 4 784
Имам и на Авент шишета и на Чико. По един път и двете са ми прокапвали, но и двата пъти установих, че не са били добре затворени.

# 21
  • Мнения: 4 399
Такъв проблем съм имала само когато шишетата не са затворени правилно. И то не само с Авент, но и с Чико. Провери дали правилно си ги затворила, ако винта се е завинтил добре, а не на криво, не би трябвало да текат.

# 22
  • Мнения: 2 028
и аз не бях доволна от Авент, абсолютно винаги ми протичаха Авентските шишета... и много бързо минахме на други марки

# 23
  • Мнения: 475
Никога не ми е текло шишето. Нито с обикновения, нито с комбинирания биберон. Peace
newsm10 И аз съм много доволна от тези шишета.Имах на Чико и при едно преваряване то просто се стопи. newsm78

# 24
  • Мнения: 1 701
Ползвам само шишета и биберони на Авент. Понякога наистина протичат, но установих, че това е, когато не издърпам хубаво биберона през пръстена!  Peace

# 25
  • Мнения: 1 183
Аз съм много доволна от тези шишета и биберони на Авент,имам всички големини шишета и не са ми пропускали до сега,аз също си мисля,че е от затварянето  Peace

# 26
  • Мнения: 560
Аз ползвам шишета на Камера, но с биберони с една дупчица Чико. Каучукови, силиконовите не ги иска.  Доволна съм, пасват и не ми текат.

# 27
  • Мнения: 8 505
Отгледах дъщеря си с Авентски шишета.Никога не са ми текли.Нито с биберон,нито с накрайник.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 424
ползвах малко шише на авент в началото. като махах капачката, редовно се отвърташе биберона. веднъж не видях, че се отвъртяла, и излях цялата вода върху бебето. ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 701
ползвах малко шише на авент в началото. като махах капачката, редовно се отвърташе биберона. веднъж не видях, че се отвъртяла, и излях цялата вода върху бебето. ooooh!
Защото трябва да въртиш капачката обратно на резбата на пръстена!  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 1 288
не съм имала проблеми с авент- шишета и биберони.  Naughty

# 31
  • Мнения: 498
И аз в началото бях взела Авент-въобще не съм доволна....наистина текат,стягах го колкото мога,вечно внимавах...не и не,тече си.На всичкото отгоре имах проблем и със засукването-Яна не харесваше Авентските биби.Накрая си взех Нук и се родих. Peace

# 32
  • Мнения: 3 718
Не, че имам особен опит с шишета, но когато ми се е налагало да оставям Алекс за малко и е бил хранен с биберон, отзивите са следните :
С Авент се олива и не го ще, с Чико пак не се харесват, най голямо разбирателство са постигнали с НУК, предполагам заради формата на биберона и това, че не тече лесно от дупката.

# 33
  • Мнения: 150
Точно за малките шишета става дума.Явно текат защото не ги затварям добре.Но все гледам да ги затворя максимално и преди всяко хранене ги проверявам.Но всеки път затварям-тече,отварям после пак затварям проверявам...............Но сега направо побеснях защото в шишето имаше кърма която цедих цял следобед и едвам събрах 120мл. и шишето като се разтече и останаха 100.Идеше ми да го хвърля........................... #2gunfire #Cussing out #2gunfire
При мен течаха, когато не издърпам добре силиконовата част нагоре в пластмасовото рингче /ох, че трудно за обяснение ooooh!/ Тогава ги завинтваш, но те не се затварят добре, защото пречи гумената част. Надявам се да си ме разбрала.  Laughing

# 34
  • Мнения: 793
От самото начало съм на Авент, не ми е протичал, само че аз съм със каучовите биберони на Чико, от по- широките, ако има значение  newsm78 

# 35
  • Мнения: 2 622
Аз пък съм много доволна от Авент newsm78От самото начало съм със тях,ползвам две шишета от 260мл.и досега никое не е уливало.

# 36
  • Мнения: 2 673
Аз също поради тази причина - понеже бях бясна всеки път да се разтича кърма, дето съм цедила като луда...да речем мизерни 30 -40 мл...ЗАрязах го Авентското, това на Чико, пък и НУК.
Сега вече на АМ, сме много доволни и аз и бебо от КАМЕРА!!! Имам 4 шишета, които връткам  Hug Peace

# 37
  • Мнения: 7 186
Да , случвало ми се е да тече Авент  Confused
Резбата им е такава , че дори и да не пасне добре изглеждат затворени и затова текат ...
Трябва да внимаваш много , като ги завинтваш ...

Да, така е. И на мен ми се е случвало няколко пъти, но не мисля, че е болка за умиране. Просто отвъртам и завъртам наново.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ползвала съм само на Авент и не съм имала никога проблеми, кривото шише на Чико също е много добро - прокапа веднъж, но то беше, защото  АЗ не бях завинтила добре капачката. А се подлъгах да взема и Камера, за да пробвам - е, опитах се да го ползвам само веднъж и замина в кофата за боклук, и без пари да ми дават такива шишета няма да ги взема.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз ползвам само шишетата на Авент от раждането на бебо,в началото и на мен ми течаха от време на време.После в упътването на едно от шишетата прочетох,че като се сглоби биберона с ринга и се сложи капачката,преди да се завърти към шишето трябва да се намокри бибата.От тогава не съм имала проблеми.

# 40
  • Мнения: 712
Ползвах само шишета на Чико и Камера. Не съм доволна само от многофункционалната чаша на Камера, която така течеше.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 2 354
имаме няколко такива шишета, но докато ги ползвах, не съм имала проблем с това... Проблема е , че бебка не ги каресва, тя си хареса едни извити, уж анти-колик, тип "банан" на Бертони, и каквото и да й предложа в Авент, не го иска  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 029
И аз ги ползвам от началото и не съм имала такъв проблем.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 079
Абсолютно същият случай - имаме само едно единствено за вода, непрекъснато тече, бебко се задавя, биберонът му е много твърд и неудобен. Наскоро се сетих да го изхвърля  Embarassed, сега сме с обикн. на Camera, едни от най - евтините на пазара са, но пък са железни шишета, много ги харесвам.
Другото, което хич не ми харесва на Авент-ската "посуда"  Laughing е, че шишетата са ужасно широки и неудобни, ръката ми отмалява да държа мъничко за едната вода...  Sick Не сме се хранили с АМ, иначе познавам много майки, които също са се оплаквали, че марката е абсолютно оперирана от ергономични форми и пр. удобства. Не мога да си представя да държиш по 100 пъти на ден голямото ПЪЛНО шише с АМ... Направо ще направиш мускули...  ooooh!

# 44
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
не робувам на марки и като гледам, добре правя. имаме биба на Чико, но много повече харесвам на Камера. от Авент нямам впечатления освен че са скъпи

# 45
  • Мнения: 1 104
Аз не съм имала проблем с шишетата на Avent.

# 46
  • Мнения: 150
И аз ползвам само шишетата на Авент от раждането на бебо,в началото и на мен ми течаха от време на време.После в упътването на едно от шишетата прочетох,че като се сглоби биберона с ринга и се сложи капачката,преди да се завърти към шишето трябва да се намокри бибата.От тогава не съм имала проблеми.
Peace Както казва един от законите на Мърфи: "Ако нищо не помогне - прочетете упътването" - това на майтап  Laughing

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Случвало ми се е ,но от неправилно завита капачка.Друг е въпроса ,че Тери така и не ги хареса и си ми седят биберонките новички.

# 48
  • Мнения: 2 677
Всички шишета, биберони, залъгалки и чаши с накрайници у дома са на Авент и досега нищо нито е текло, нито е давало дефект.

# 49
  • Мнения: 390
Всички шишета, биберони, залъгалки и чаши с накрайници у дома са на Авент и досега нищо нито е текло, нито е давало дефект.
Същата работа и у нас.

# 50
  • Мнения: 2 019
случвало ми се е и на мен

# 51
  • Мнения: 1 043
Имам шишета и на Авент и на Чико.
И при 2-та модела ми се е случвало да потекат,когато не съм ги завила добре Peace

# 52
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
До сега не ми се е случвало. Може би някои са дефектни newsm78 все пак сме в Бг-то

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Никога не съм имала проблем.
Един път тече, но не бях затворила добре шишето  Thinking

# 54
  • Мнения: 1 986
  В началото ползвах шишета на Авент,но не съм имала този проблем ThinkingСега ползвам на д-р Браун и на Нук-повече съм доволна от тях Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 6 363
случвало ми се е доста често да текат. явно има някакъв чалъм при завинтването и като не уцеля добре - тече. когато ги завинтва мъжът ми - никога не му текат.
от което заключавам, че проблемът е в мене.
ако ми тече, правя следното - развивам винта не докрай назад, а само докато "щракне" (намества се). след това го завивам обратно и тогава теч няма.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 363
Не сме се хранили с АМ, иначе познавам много майки, които също са се оплаквали, че марката е абсолютно оперирана от ергономични форми и пр. удобства. Не мога да си представя да държиш по 100 пъти на ден голямото ПЪЛНО шише с АМ... Направо ще направиш мускули...  ooooh!

е, айде, айде. личи си, че не сте се хранили с АМ, затова така говориш Simple Smile
едно пълно шише с АМ си тежи еднакво, независимо дали е широко или тясно. ръката не отмалява от ширината на шишето. Simple Smile
предимство е, например, че не ти трябва гнусна четка за шишета, за да си измиеш широките авентски шишета.
напротив, шишетата им са много ергономични, според мен. и бебетата лесно си ги държат сами, което е доказателство.

Общи условия

Активация на акаунт