Направо съм бясна!

  • 2 575
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Никога не ми е текло шишето. Нито с обикновения, нито с комбинирания биберон. Peace

# 16
  • Мнения: 990
Ползвам Авент от първия ден и не съм имала проблеми.

# 17
  • Мнения: 1 217
Нали  тези шишета ги смятат за най-добрите.А и цените не са им малки.Все си мисля че като даваш толкова пари за шише трябва да върши работа newsm78.На Камера ползвам помпата и съм доволна но шишетата им пускат много и ме е страх бебо да не се дави все пак е само на 26 дни.

# 18
  • Мнения: 574
Не съм имала проблем с тези шишета нито с малките нито с голямите! newsm78
Но имам 2 физиологични шишете на чико и при тях ми се случва редовно!Не знам на какво се дължи !

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имах същия проблем, писала съм много пъти за него.Мъчех детето с Авент, или заспиваше гладен, или беше улят целия в мляко.Когато ги изхвърлих бях много щастлива.Купих на Чико и детето ми вече се хранеше нормално.След това минах на Камера, 2 лв. шишето, идеални за по-големи деца!

# 20
  • Мнения: 4 784
Имам и на Авент шишета и на Чико. По един път и двете са ми прокапвали, но и двата пъти установих, че не са били добре затворени.

# 21
  • Мнения: 4 399
Такъв проблем съм имала само когато шишетата не са затворени правилно. И то не само с Авент, но и с Чико. Провери дали правилно си ги затворила, ако винта се е завинтил добре, а не на криво, не би трябвало да текат.

# 22
  • Мнения: 2 028
и аз не бях доволна от Авент, абсолютно винаги ми протичаха Авентските шишета... и много бързо минахме на други марки

# 23
  • Мнения: 475
Никога не ми е текло шишето. Нито с обикновения, нито с комбинирания биберон. Peace
newsm10 И аз съм много доволна от тези шишета.Имах на Чико и при едно преваряване то просто се стопи. newsm78

# 24
  • Мнения: 1 701
Ползвам само шишета и биберони на Авент. Понякога наистина протичат, но установих, че това е, когато не издърпам хубаво биберона през пръстена!  Peace

# 25
  • Мнения: 1 183
Аз съм много доволна от тези шишета и биберони на Авент,имам всички големини шишета и не са ми пропускали до сега,аз също си мисля,че е от затварянето  Peace

# 26
  • Мнения: 560
Аз ползвам шишета на Камера, но с биберони с една дупчица Чико. Каучукови, силиконовите не ги иска.  Доволна съм, пасват и не ми текат.

# 27
  • Мнения: 8 505
Отгледах дъщеря си с Авентски шишета.Никога не са ми текли.Нито с биберон,нито с накрайник.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 424
ползвах малко шише на авент в началото. като махах капачката, редовно се отвърташе биберона. веднъж не видях, че се отвъртяла, и излях цялата вода върху бебето. ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 701
ползвах малко шише на авент в началото. като махах капачката, редовно се отвърташе биберона. веднъж не видях, че се отвъртяла, и излях цялата вода върху бебето. ooooh!
Защото трябва да въртиш капачката обратно на резбата на пръстена!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт