Nail art-12

  • 14 085
  • 391
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 690
И аз да се запиша,без снимков материал обаче.Нещо ми стават замазани снимките.Я кажете вие с какжо снимате(телефон или апарат)и от какво разстояние?Защото вчера си снимах "произведенията" с камерата на телефона от близо,а като качих снимката на комп излиза ужасно размазано.

Аз правя снимките с цифров апарат, но като го забравя в нас снимам и с GSM-а ми. Снимам от разстояние не повече от педия и половина. Отностно снимките, които правя с GSM-а, като ги кача на компа ги преработвам с програмата FastStone Image Viewer.

# 16
  • Мнения: 33
Мерси много бибинце.Както винаги си много мила и отзивчива Simple Smile

# 17
  • Мнения: 690
Е нали затова сме тук за да си помагаме Wink

Айде на декорациите Wink





Станах към 13 часа и явно това ми се отрази добре на творчеството hahaha Joy

# 18
# 19
  • Мнения: 6 155
Запис  Blush Laughing

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Извинявам се за вторият пост, ама да ви питам: можете ли да направите някоя от тия картинки?

Уха, радост за моите очи  Crazy
Бих искала да пробвам някой от тези картинки, ама не всички ми харесват та ще сортирам и в петък при задоволителен резултат ще пусна снимка  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 56
И аз запис ,имам какво да покажа,но по-късно ще кача.

# 22
  • Мнения: 590
Хайде аз да се отсрамя и със снимка  Mr. Green Ей сега успях да се намацам с едно много откраднато моделче  Embarassed Който си го познае да не казва  Whistling   Whistling  Mr. Green
К`во да правя като много ми хареса и си краднах  Mr. Green

# 23
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Браво!Браво!! Не е мое, но го познах!!!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 299
Честно казано изобщо не ми харесват тези Rolling Eyes И следователно не може да ме грабне, да се опитвам да го правя.

Майчица - екстра е станало с тези цветове. Wink
Биби - и твоите са много хубави. Flutter
И не на последно място Ягодката и МеритУ Heart Eyes Heart Eyes

Айде и от мен нещо не толкова ново, но любимо. Grinning
http://i93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Picture323.jpg

Мацки събраха се към 6-7 снимки за конкурса Hug Нямам търпение да пусна анкеткЪтЪ Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 143
Айде и аз да не остана по-назад : запИс! А снимка...по-нататък. Сега мога да снимам как ми стои маслото на Икаров на ноктите - лъскавко Crazy Напоследък са ми доста чупливи и .. къси  Crossing Arms
Но всички, които сте показали снимков матр'ял ->  smile3501

# 26
  • Мнения: 455
bibinceto,помислих че ще са лесни,и аз пробвах два модела.Естествено не станаха като оригиналите,но има прилика Mr. GreenУтре ще ги снимам и ще видите.

# 27
  • Мнения: 419
От доста време ви чета,но едва сега реших да се запиша!Много красиви декорацийки!Утре ще ви покажа и някои мои творения!  bouquet

# 28
# 29
  • Мнения: 7 723
...Айде и от мен нещо не толкова ново, но любимо. Grinning
http://i93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Picture323.jpg
...

Потекоха ми лигите по това


Много ми харесва. Утре, като се разлакирам, ще го изплагиатствам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт