Признавам , дебела съм

  • 11 140
  • 50
  •   2
Отговори
# 45
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз искам да отслабла,но малакта и ми е много злояда яде само когато мама яде.Сега съм 68кг и съм висока  164см.Много ми тежат колограмите.Сложих се в ред и вечер я храни баща и аз съм само на салатка и плодове.Тябва много воля,инат и физически опражнения.За иследвания мога да ти препоръчам болница Исул.Там има клиника по матаболизам и могат да ти направят изследвания и да ти кажат от какво пълнееш.Сестра ми ходи там и и казаха че трябва да яде повече тестени изделия а не да ги отбягва.За това всеки организъм е различен.Успех в отслабването.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 880
подкрепям всичко казано от Azzy!!!
аз се справям с тези неща, само със сладкото не мога да се разделя и това си е! но няма проблем, ти другото да спазваш, всичко ще е на 6!
в началото ще ти е трудно, но след това ще видиш колко добре ще се почувстваш.

# 47
  • Мнения: 2 534
За иследвания мога да ти препоръчам болница Исул.Там има клиника по матаболизам и могат да ти направят изследвания и да ти кажат от какво пълнееш.
А цената на изследването каква е  newsm78
само със сладкото не мога да се разделя и това си е

мисля , че ако пиещ хром няма да имаш проблем със сладкото
[quote author=Azzy link=topic=171966.msg3414693#msg3414693 date=1173709467

Правя си труда да пиша, защото според мен, наистина си узряла за тази фаза, т.е. моментът, в който знаеш, че си дебела и ядеш огромни количества храна,  без да гладувам, но те предупреждавам, че по кило баница няма как да стане просто[/quote]

Наистина узрях за истината и затова тази вечер вместо 1/2 баница изядоп само 1/2 снежанка

Готова съм за отслабване , момичета , след време ще си потърся темата , за де висе похваля
Благодарско за съпричастността   bouquet

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 22:27 от писна ми

# 48
  • Мнения: 669
Ох айде и аз да се впиша в тази темичка и да се присъединя към дебеланките.
И аз до скоро все смятах че просто съм по-закръглена, но и аз започнах да си признавам, че съм дебела. Аз съм 75кг и 169см. Като тръгна по магазините и немога да си намеря нищо за моята фигура и се отчайвам направо. Изчела съм сумати начини за отслабване и знам как ще стане, но нямам нито воля, нито инат - а както някой каза по-горе поне едното от двете трябва да е налице, за да имам успех в свалянето на килограми. Постоянно се вайкам, но нищо не мога да предприема за свалянето им. Това определено обаче ми е комплекс и ми се срива самочувствието всеки път когато се погледна в огледалото.
Миналото лято си правих тази зелева супа - издържах 2 дни, и на 3-тия вече само като я погледна и ми се повдигаше. Пиех я на екс от чаша и пасирана, за да я приема по-лесно. Толкова ми беше гадна, че нямам думи. От тези диети дето са сутрин 1 яйце, на обяд ябълка  и т.н. - НЕ МОГА ДА ГИ СПАЗВАМ!!! Да се ограничавам по-мога, но пак не го правя. За спорт нямам време и възможност - единствено разходките с малкия, а след 2 месеца той започва ясла , а аз работа (която ми е в седнало положение пред компа), и май ще стане още по-лошо.
Искам да сваля поне 10кг., но кога и дали въобще ще успея незнам.
Успех на всички които имат повече воля и успеят да отслабнат.

# 49
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добра идея.Ами хайде някоя мама да отвори темата...За мами от  62 до 75..нещо подобно...Така си е,метаболизма при 73-75 и съвсем различен,темпото на сваляне също,натоварването във фитнеса-също...аз като започнах ударно във фитнеса и закъсах със ставите и краката,та понамалих темпото...Големи са различията...

Всичко много хубаво, а за тези над 75 няма ли място....

Azzy  е написала основното, важното е да се спазва! И само комбинация със спорт му е майката, няма вълшебни хапчета и диети!Аз на 30 години забременях на 60 кг при ръст 167- толкова бях и на 20 години, бях супер мацка ,но с третата забременях на 68 и сега си бера плодовете на това- не мога да сваля под 78 посмъртно- а толкова влизах да раждам първите два пъти  ooooh!, даже зимата качих.  EmbarassedВярно е че с годините по- трудно става, аз след последното раждане и с почти 40- те си години трудно се справям, но ще успея, сигурна съм! Човек не трябва да се отказва.  Peace


Между другото от къде се купува сусамов тахан?! newsm78

А за изследване на метаболизма и аз съм се замислила, то при мен е сигурно, че е забавен с това ЕГН ....

# 50
  • Мнения: 2 534
Айде , на тема само за дебеланки , ама сладурки
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172362.0

Общи условия

Активация на акаунт