Псували ли са Ви мъжете на майка?

  • 4 914
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 733
Да, веднъж.

# 31
  • Мнения: 215
То е ясно, че в тази тема ще пишат "непсувани", останалите просто няма как да се гордеят с това, нито пък да се оплачат, щото все ще се намери някой да ги берне защо мируват при тоз псувач.

ВСЕКИ ДЕН ПО 100 ПЪТИ НАЙ-МАЛКО. ОСТАНАЛИТЕ НЕ ГИ БРОЯ  Joy

# 32
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
А ме е напсувам на майка, а веднага е изхвърчал от вкъщи. Иначе псува, разбира се, най-вече колеги шофьори, ама такива и аз ги псувам, но поне гледам да съм сама, че много грозно ми звучи жена да изрича такива думи.

# 33
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не. Той не псува по принцип, камо ли мен на майка. Naughty

# 34
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не, за негово щастие  Mr. Green
ми така де  Whistling
Но аз не очаквам такова нещо от мъжа ми и ако го направи ще остана ето така #Crazy
И после Еовин вече го е казала Whistling

# 35
# 36
  • Мнения: 6 992

И после Еовин вече го е казала Whistling
Еовин е малка, но вече знае  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 165
Е тогава аз ще се престраша!!! Laughing за 20 години от както сме заедно си е позволил 3-4 пъти да го направи,наистина е много неприятно Mr. Green но той каже една аз 5, на вашата възраст и аз щях да подскачам #CrazyПо принцип псувните не са нито красиви нито приятни но си ги носим като дупето и гащите.Пред децата се въздържаме да говорим простотийки.Аз лично съм като каруцарка като карам колата и съм без децата,но това е начина да си изкарам гнева и бързо ми минава.

# 38
  • Мнения: 1 416
Има мъже, които са ме унижавали. Никой не ме е псувал.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 294
НЕ , а е напсувал , а bash  #2gunfire

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
...логичното е вие псувате ли на майка и мъжът си псували ли сте така? И знам, разбира се, че ССФ (средностатистическата форумка) такива неща не си и помисля даже да прави, но фактите говорят друго Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 733
Майка му е "отнасяла" доста "неща" от устата ми. Аз и без друго не се вписвам в х-ките на ССФ Wink

# 42
  • в Низината
  • Мнения: 705
Никога не ме псувал, а по принцип мъжът ми рядко псува. А ако ме напсува - такова нещо ще му се случи, че даже не може да си го представи!!! Mr. Green

# 43
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
не никога не ме е псувал,ама ако посмее ще има fight
Е честно казано от него не очаквам,ама баща му е такъв с никого не си мери приказките и се
чудя кога ли ще яде бо0й и от мен

# 44

Общи условия

Активация на акаунт