Здравословно отслабване с диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 17 178
  • 353
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 713
Бреййй 59.5кг съм.  Laughing Ден за мерене е. Цял половин кг съм свалила.
През деня съм главно на грейпрфрут, череши и ягоди. На обед, ако съм много гладна- таратор. Вечер салата и каквото съм сготвила. Чат пат за десерт сладолед.

# 316
  • Мнения: 346
Браво Вери, вече си под 60кг  smile3501, как ми се иска и аз да стигна твоите килограми, еееех ... и това ще стане с по-вече воля и постоянство  Grinning
Съни благодаря   bouquet, аз и предния път се захранвах 10 дни, но след десетия ден се правеше зеленчуков бульон, ако не се лъжа  newsm78

# 317
  • Мнения: 305
Вери, браво !  smile3501 С желание, воля и постоянство нещата се нареждат така както ни се иска.

Стефания, след 10 ден на плодчета при положение, че продължаваш е хубаво вечер да пиеш бульона от зеленчуци (картоф, целина, магданоз, копър, моркови...) с лимонче овкусен бомба е. Това е вместо чаят с мед в 20:00  Mr. Green  Усмивки

# 318
  • София
  • Мнения: 488
Съни - ще умра от яд!!!!! Предполагам, че вчера сме били на един и същ форум ..... #Cussing out

Вери - браво!!!!!!!

Стефи - чакай меееееееееееее! идваааааааааааааам! Laughing

Натка - и аз се поизплаших от числата, които записах в началото - но сега са ми повод за гордост  Embarassed


# 319
  • Мнения: 305
Солима, ако истина убих те!  Mr. Green  Аз бях споменала преди ден/два  Crazy бях на marketing innovation forum...засрами се бързо  Mr. Green Stop Hug

Натка, изпита е на 6 юни, но покрай Риката почти не чета  Embarassed тези дни обаче искам не искам трябва, защото ако не го взема трябва да чакам до декември (а тогава имам друг) + трябва да платя не малка сума за да се явя отново....Риката за момента се стабилизира, но никой не знае с какво темпо развива тумора от вътрешната страна  Thinking даваме му хапчета и след малко ще ходи с татко на лекар.. Успех ти желая с режима и наблегни на плодчетата и зеленчуците смело   bouquet

# 320
  • София
  • Мнения: 488
Съни - убий ме Embarassed Embarassed и аз бях там, но не ми е направило впечатление да си казвала, че си на форум  ooooh! Embarassed

Стефи - имам изненадка - от днес съм с тебе на плодчета - предимно черешки Hug Hug

До всички останали хоф-бандитки - стискайте ни палци да ни мине леко плодуването!

Прегръщам ви и ви пожелавам слънце в душите и изпълнение на мечтите  bouquet  bouquet

# 321
  • Мнения: 305
Стефания и Солима, успех с плодуването - на плодчета се насладете и снагите разкършете  Mr. Green Солимка, направо срамота, но здраве да е. Аз бях с една черна дълга рокля с бяло

Хот момма, как върви при теб суровоядството? Вери, ти как си? Пожелавам на всички един прекрасен слънчев ден изпълнен само с положителни емоции

При мен всичко е супер купер: плодчета и зеленчуци, ядчици и риба  Crazy Бягам в училището до нас или ходя на спининг/йога....вечерта четене ...

# 322
  • Мнения: 346
Здравейте момичета  Hug
Солима много се радвам, че ще си имам компания, аз от време на време пиша в темата на плодчетата така за морална подкрепа, защото първите дни вероятността да кривна е най-голяма Grinning. Днес мога да се похваля с втори успешен ден, не спазвам съвсем точно часовете  Embarassed, но досега съм на 1,5л вода , чай и череши, а за вечеря си взех страхотни ягоди, динята и кайсиите също ме изкушиха, но има време.
Съни радвам се, че и ти си добре и продължаваш да се храниш здравословно, но аз не се и съмнявам и да нагушкаш Рик  Hug

# 323
  • Мнения: 305
здравейте прекрасни момичета   bouquet, как сте? Стефания благодаря ти за пожеланията - малчо не само го нагушках  Mr. Green не може да се оттърве от моите ласки. Аз днес малко сгазих лука с една тортичка, но ми беше много вкусно. Следващото прегрешение евентуално чак в средата на юли  Party план график за заблуда на мозъка  Heart Eyes Солима, как са черешките. Аз утре ще съм също на плодчета за да дам шанс на тялото ми да се възстанови от тортичката и баланс да има на земята.

Много усмивки ви изпращам и нищо, че вали навън (поне в София) много слънчеви емоции и приятни моменти с близките ви

# 324
  • Мнения: 5 713
Аз вчера и днес бях на пикник край Камчия. Малко изпуснат режим- пържолани, кИбапчета, кИфтета, агнета...Бях само до обед на плодове. А и този пуст сладолед, дето ме изкушава...От утре пак съм сериозна. Simple Smile

# 325
  • Мнения: 249
Днес съвсем случайно се натъкнах на тази диета и ми хареса. Нямах време да прелистя предишните форуми, но доколкото разбрах през деня плодове и зеленчуци , а вечер ядене.Само че не разбрах какви плодове мога - например сега има череши, ягоди и дали мога да ги ям??? Имам и друг въпрос до колко часа да ям плодовете и зеленчуците и в колко часа да вечерям??? Имам да свалям 30кг  и ще съм много благодарна , ако някой помогне Laughing Laughing

# 326
  • Мнения: 305
ninam4 , здравей   bouquet принципно можеш да ядеш каквито плодове искаш, зеленчуци също - хубаво е да присъства по един грейфрут дневно спомага за разграждането на мазнините (поне така съм чела), желателно е и количествата да не са огромни. По-хубаво по-малко, по често. След плода изчакай да мине поне половин час преди да си вземеш някой зеленчук. Вечерята е хубаво да е не по-късно от 19:00 (но, зависи в колко си лягаш, работата ти и т.н.) хапвай зеленчуци, протеини - меса, риба, яйца и чак накрая ако много ти се иска нещо сладко. Ако имаш за цел отслабване желателно е да забравиш за сладки/соленки/банички/пици и прочие....От последното ти ядене вечерта до първото през деня не трябва да има повече от 16-18 часа (по спомен ти пиша в момента) -- също така важно е движението/спорт  Party усмивки и дано съм ти била полезна

п.п. ако пиеш кафе - желателно е чисто, но може с малко мляко и мед вместо захар. Ако ще използваш подсладител - аз лично съм за захарта (подсладителите са по-вредни за здравето). Готовите сокове не са никак полезни - по-добре прясно изцеден. Колата забрави  Mr. Green това е на теория, на практика разбира се важен е баланса и ако може да се гледа на режима като начин на живот, а не само като на поредната диета за Н на брой дни, защото върнеш ли се към старите навици страда тялото ти и може да върнеш вече сваленото + дори и повече. Много усмивки и с постоянство и търпение всичко ще е ОК

# 327
  • София
  • Мнения: 488
Здравейте милички Hug
Пожелавам ви хубава и ползотворна седмица!

Стефи, Съни - днес ми е трети ден на плодчета и се чувствам страхотно. Аз също не успявам да спазвам точно часовете, но общо взето гледам да спазвам последователността - чай+мед, плодчета. До тук съм само на черешки - нали са ми най-любимите - но за днес съм си взела и кайсийки.

Вери - благородно ти завидях за изпуснатия режим - хем край рекичка, хем кибапчити, кифтенца  chef

Натка - мила, къде изчезна? как си?

Хот мома - виждам, че си се запалила по суровоядството, превеждаш книжката - за което и аз благодаря, защото има неща, които ми харесват. Но в Б.я е по-трудно - много от нещата ги няма Embarassed не ни забравяй и нас - пиши от време на време Grinning

ninam4 - добре дошла! ние тук сме се събрали много сериозни сладурани, които успяхме да превърнем диетака в начин на хранене (което всъщност и означава думата диета) и бавно, но славно се вталяваме и изфиняваме Heart Eyes







# 328
  • Мнения: 346
Здравейте мили момичета
Солима много се гордея с теб, аз вчера малко прегреших  Embarassed, но продължавам, не съм много стриктна... инъче резултат има -1кг за три дни  е добре  Grinning Аз вчера хапнах малко диня, беше вкусна и сладичка, но днес съм твърдо на череши.
ninam4 ако ти допада нашия режим добре  дошла  Hug
 
Успешна седмица на всички

Последна редакция: пн, 04 юни 2007, 11:38 от Stеfаnia

# 329
  • Мнения: 12 891
Здравейте  Hug
Пак се поизгубих от хоризонта, но не съм ви изоставила - просто довечера ми е финалният тест по английски и гледах да понаваксам с ученето  Rolling Eyes
Виждам, че имаме нови попълнения  Simple Smile Отдавна не се беше случвало
За днес до тук съм на едно кафе и около литър минерална вода, преди малко си разбърках малко мюсли в киселото мляко, по-нататък - ще видим. Иначе вчера и аз се полъгах по едни кюфтета на скара, ама доста домати и краставици си бях нарязала около тях, та в чинията остана малко място  Wink Изкушиха ме с една чеснова майонеза, която обожавам, та си намазах една филийка, ама какво да се прави... Поне беше на вечеря, а не през деня. Не смятам да се тръшкам заради това.
За съжаление от нямане на време бях изоставила масажите и мазането против целулит, но през почивните дни отново зачислих на милия масажора - така де, нали той единствен освен мен ме вижда без дрехи - нека и той се постарае малко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт