Здравословно отслабване с диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 17 194
  • 353
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 713
Ей, момичета, здравейте!  Simple Smile
Връщам се при вас по- лека и малко вталеничка. Има какво още да се желае. Но съм положително настроена, продължавам напред.
С 3кг съм долу и с по 3-4 см без в талията, ханша и бедрата. Важното е, че дънките са ми свободни и не преливат сланинки.
Лек ден на всички.
Натка да оздравява.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 432
Днес се от4етох с една риба на скара,зелена салата и плодова такава  Mr. Green........
КЪДЕ СТЕ ВТАЛЕНИ ДРУЖКИИИИИИ??? Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 689
На мен нито ми се диетува,нито ми се пише.
Кари се разболя от Баба Шарка Sad
Даже не съм се мерила тия дни..
Ям каквото ми попадне,но поне като количество не е много.
Утре дано съм в настроение да продължа с режима.Отивам да чета другите теми за отслабване-някак ми действат стимулиращо!
                       Лека вечер на всички!

# 63
  • Мнения: 1 432
Water Lily, оздравявайте бързо  Hug

# 64
  • Мнения: 305
здравейте момичета мили   bouquet, липсвахте ми много. Днес бях навън и нямах възможност да ви пиша, но мислено бях с вас  Party - сутринта спорт капоейра, после на погача и чак сега натежала от лакомствата, но някак си щастлива съм тук.

Water Lily, и аз пожелавам на Кари да оздравее бързо и всичко да мине по възможност леко. Горе главата прекрасна.  newsm51

Вери,  smile3501 браво на теб!!! Пожелавам ти все така напред да вървиш и да ни радваш с резултати, да стимулираш другите Хофмеклерчета.

natka, пожелавам ти сутринта да се събудиш ако не оздравяла, то поне с по-дискомфорт в гърлото и тялото  smile3525

Witchy, поздравления за грамовете надолу  smile3501 Не се коси за десерта. А кантара е добре, че не е мърдал нагоре - смее ли?  Mr. Green Усмихни се - днес е нов ден  smile3525

Hot momma, не се тревожи за килограми нагоре -особено когато си с червена река. В тялото ти просто настъпват едни процеси които си играят с резултатите. Усмивки и много успешна седмица ти желая  smile3525

katjushka, на теб също ти пожелавам една прекрасна седмица изпълнена само с положителни емоции.  smile3525

Усмивки момичета. ще бягам да се присъединия към сънчо, че стана никое време  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 432
Бонджорно гърлс ....... Joy
Как е положението?Болните оздравяха  ли?  Hug
Днес съм 200 - 300 грама надолу и гладна като ку4е отново ,но се 4увствам добре.На вси4ко отгоре днес лунувам до 16.45.........дупе да ми е яко.
Чдесен ден е днес...  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 488
Здравейте хубавици!
Много ви прегръщам и ви пожелавам всички болести и проблеми да са останали в предишната седмица, а през тази да можете да посветите повече време на себе си, за да сте неотразими през настъпващата пролет  bouquet  bouquet

Аз днес съм на отчет ... и съм адски щастлива - преместих линийката на 69!!!! newsm44 newsm44
(Само да добавя, че аз съм с много тежък кокал и дори хора, занимаващи се с фитнес и диети винаги ми дават 4-5 кг. по-малко, затова за мен 59-60 кг са оптимални)

Хубава седмица и красиви емоции!

# 67
  • Мнения: 1 432
Здравейте хубавици!
Много ви прегръщам и ви пожелавам всички болести и проблеми да са останали в предишната седмица, а през тази да можете да посветите повече време на себе си, за да сте неотразими през настъпващата пролет  bouquet  bouquet

Аз днес съм на отчет ... и съм адски щастлива - преместих линийката на 69!!!! newsm44 newsm44
(Само да добавя, че аз съм с много тежък кокал и дори хора, занимаващи се с фитнес и диети винаги ми дават 4-5 кг. по-малко, затова за мен 59-60 кг са оптимални)

Хубава седмица и красиви емоции!




Завиждам ти неблагородно  Twisted Evil
А колко си висока 6те каже6 ли? Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 488
Нещо не се справям с редактирането на линийката Embarassed
дано сега да съм успяла newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 488
Висока съм 168 см

# 70
  • Мнения: 1 432

Така може,за миг се разтревожих 4е аз искам да сум 65 килца ,което респективно зна4и да си остана дебела. Crazy Аз съм 175м  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 689
Браво на Вери  :bouquet:3см наистина е много и видимо се забелязва!

Солима-добре се справяш,остави линийката,важно е кантарът да сочи надолу LaughingИ аз съм на тази височина и с едър кокал и знам какво е да си ,,тежиш на мястото,, GrinningЗначи,аз ако съм 65кг,ребрата ми стърчат ужасно,особено като легна,и тазовите кости са изпъкнали.Корема е перфектно плосък,но бедрата-пълни,за това и аз се стремя към 60кг.Имам приятелка 53кг и на 60кг аз в талията съм по-слаба от нея,но не и в краката и д-то.Най-ниското нормално тегло за тази височина е 53кг, най-високото нормално е 64кг.

Witchy-пий много вода!Не е добре да си гладна,но щом лунуваш ще изтърпиш-малко остана!Ти колко имаш да сваляш?
Съни-ходи ли на меренге?Много приятен танц.Това на мен ми е най-приятното движение-танците.

Хот момма-при теб как вървят физическите усилия у вас?

# 72
  • Мнения: 13 196
Здравейте най-сетне  и от мен, най-сетне се добрах до бюрото си, че пак съм в движение цял ден...
Water Lily, дано детенцето ти изкара шарката леко и бързо  Praynig
Виждам, че доста от вас са се похвалили с резултати  Simple Smile Това е чудесно за всички ни - на останалите действа супер мотивиращо, а за вас със сигурност усещането е страхотно.
Както изглеждат засега нещата, аз май чак след ден-два ще се присъединя пак към вас. Още съм си болна, само дето излежаването беше колкото беше през почивните дни  Sad При това положеине не ми е до диети, пък и нямаше как да мина без лекарства и гледам поне заради тях да хапвам по-редовно...
Сега пак трябвада отлитам да се трудя
Лек ден на всички

# 73
  • Мнения: 1 432
Water Lily,имам да свалям още 7 кг,но нещо зациклих .То е така първо сваля6 бързо ,после малко по-трудно се смъкват. За мен идеалнотот егло е 64 кг  Flutter

# 74
  • Мнения: 305
здравейте момичета мили   bouquet,

поздравления на всички постигнали победа по пътя към желаната цел  smile3501 Браво момичета! Най-сладкото е, че заслугата си е изцяло ваша и сте взели контрола в свои ръце, носите си отговорността с висока вдигната глава. На всички пожелавам още много приятни моменти по пътя   bouquet Натка, мила на теб ти пожелавам да се възстановиш напълно тези дни. Water Lily, на Кари пожелавам шарката да мине леко и на теб търпение и сила докато се справяте с тази болест. Солима, браво за резултатите!!! Witchy, браво за волята с лунуването. Аз само веднъж се пробвах истински, втория опит не беше супер успешен - пих сок от грейфрут  Mr. Green

Water Lily, бях на меренгето и на аржентинското танго. Меренгето е готино, но тангото ме грабна. Това е най-чувствения, страстен танц до който съм се докосвала.  Embarassed Аз днес почивам от спорта -- всичко ме боли след вчерашното интервално бягане и след това капоейрата - днес едвам станах  Mr. Green Иначе папках грейфрут, едно кафе 4.5 вода, кисело мляко със сиренце, орехчета, зехтин и една филия бонус. Нещо не съм гладна, но може и да е защото снощи на погачата се угоих като Коледна пуйка -- аз, че обичам сладко обичам, но това си беше лакомия от моя страна. Нахвърлих се върху всичко -- имаше сладки, бонбони, кексчета, пастички, торта, меденки, локумки ....ох, като се сетя и ми се преяждат тези вредни вкусотии  Mr. Green Момичета усмивки и хубава вечер от мен

Общи условия

Активация на акаунт