Плащате ли си парното?

  • 3 741
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 60
Не го плащаме защото тази зима въобще не сме го пускали. А тия от топлофикация са толкова нагли,че няма на къде. Изпращат ни някакви измислени сметки, а ние не им използваме въобще услугата.  А се  отопляваме  само с климатик, доста по изгодно ни излиза.

# 76
  • Мнения: 596
Една колежка ме наведе на този въпрос... Тя не си го плаща от години - не че няма възможност - принципно.. било  Thinking
А аз лудата плащам и нашето и на майка ми, че тя с учителската заплата просто няма как...

Вие сте...

И как става това да не го плаща с години? Shocked
Аз не съм платила за последните 3 месеца,откакто пристигнаха едни космически сметки  #2gunfire и вчера на вратата ми цъфна една служителка на Топлофикация да ме пита защо не съм го платила.... newsm78

# 77
  • Мнения: 2 759
...и вчера на вратата ми цъфна една служителка на Топлофикация да ме пита защо не съм го платила....
                 Стига бе  Shocked! Бтв, а документи показа ли  newsm78?

# 78
  • Мнения: 596
Не,не ми показа,ама и аз не и поисках Rolling Eyes-за другият път ще знам Naughty,само че няма как да не е такава,защото после звънеше на доста съседи-в нашия вход този сезон е някакъв кошмар със сметките и никой не е плащал #Crazy,всеки чака изравняването,пък и поне 6-7 мин. говорих със нея,защото пък аз сега и фактурата си за февруари не получих и тя ми каза,че лично тя ги разнася и пуска по пощите newsm78,днес пък по телефона говорих с нейна колежка,която много,ама много любезно ме съветваше да си платя сметките,че ще ми се натрупат големи лихви,ох тя не е за разправяне... #Cussing out #2gunfire

# 79
  • Мнения: 2 759
Не,не ми показа,ама и аз не и поисках..
               Все пак бъди внимателна, и никкво плащане на ръка  Naughty.

               Иначе това звънене на всички врати хич не е гаранция... Едно време имаше една бандичка, дето звънеше по входовете и се представяха за фирма за унищожаване на хлебарки или нещо такова... Уведомяваха, че ще пръскат на следващия ден в нам си колко часа. Който не може да присъства - да остави съдче пред вратата, пък те щели да отсипят отрова и хората после сами да се оправят. На другия ден всички апартаменти със съдчета пред вратите били разбити...

# 80
  • Мнения: 596
Не само,че няма да им платя на ръка,но и от Федерацията на потребителите ме посъветваха на никакви техни документи(за Топлофикация става въпрос) да не се подписвам. Naughty

# 81
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
...и вчера на вратата ми цъфна една служителка на Топлофикация да ме пита защо не съм го платила....
                 Стига бе  Shocked! Бтв, а документи показа ли  newsm78?

Не отварям вратата на никого. Абсолютно.

Общи условия

Активация на акаунт