Кучегон

  • 10 473
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
ние сме ползвали такова устройство против мишки и действа! една пловдивска фирма ги прави, но дали има за кучета не знам!
ако изровя телефона им, ще го пусна, че ние чак до пловдив ходихме

Давай, че съм се засилила да купувам един от 60 лв. Пловдивският колко струваше?

Няма такова нещо, че в Пловдив ги правят. Аз работя във офиса на оръжейна фирма и в нашия магазин се продават кучегони. Много са търсени наистина и хората са много доволни. Тези, които имаме ние са американски и на нас ни ги доставят от София. Цените са към 80,00лв. Досега не съм чула някой да е имал проблем и да не е ефикасно устройството.

# 16
  • Мнения: 19 485
Аз си поръчах от тези http://www.dazer.biz/ и съм доволна - действа. Само че в този сайт си го купих по 50 лв, а в оръжейните магазини в София ми го предлагаха по 70 лв. същия. Сега чувам че са и по 80.... Излиза че по Интернет е по-изгодно.

# 17
  • Мнения: 4 202

Холограма, извинявай, но предвид и другите ти мнения в други теми искам да те попитам нещо - ти да не живееш у нас?

Аз също имам проблем с котките, като бяха само 2 ОК, много обичам животните, а и котките ни спасяват от друга напст - мишките. Но те вече са ужасно много и продължават да се множат, също като теб и на нас ни е жал да ги закараме някъде, абе ужасна напаст са и си е вярно това дето правят на пук. Едно цвете не мога да завъдя в и без това малката ни градинка, изпочупили са всички лалета и зюмбюли, миналата година едва опазих една роза  #2gunfire А има ограда на градинката, точно заради тях направена от мъжа ми след хиляди ревове от моя страна.

# 18
  • Мнения: 335



Холограма, извинявай, но... искам да те попитам нещо - ти да не живееш у нас?

Твърде е вероятно.
Ако си съседката ми.



...Едно цвете не мога да завъдя в и без това малката ни градинка... миналата година едва опазих една роза...

Когато прекопах сам-сама цялото ни (общо) дворче и го засях с райграс за 100 кинта, тя заби точно в центъра му една трудноидентифицируема роза и се изправи денонощен караул до прозореца си да следи дали аз и бебчо ще я прескачаме с достатъчно висок отскок. Или ще нараним безчовечно някой от уникалните й тръни.
Още се събуждам понякога, плувнала в студена пот, заради пронизващ съня ми вик с нейния глас: "Розатааа!"
Визуалният фон е - забавен каданс на маратонката ми, разтърсваща от завихрянето на въздуха капка роса от венчелистчето й, без да я събаря (Сещаш ли се, като от повторение на голово положение в мач България-Ливърпул с топка, "облизваща" външния ръб на гредата).
Така стана и когато, точно до пясъчника на бебчо, засади и една маргарита...


Точно тази съседка обаче храни котките в двора.
Значи все пак не живея у вас.
Да, отпада.

# 19

Общи условия

Активация на акаунт