Какво пюре за захранване?

  • 1 332
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 581
Аз захраних с купени на Ганчев

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
А как го правите картофеното, за да не стане на лепило? Бях го чела някъде във форума, но не мога да го намеря. 

Kартофеното пюре!
Пюре от картофи - как?
Картоф с масълце???!!
За картофеното пюре

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
аз не съм захранвала с пюре, а с каша...
иначе наистина картофът е най неутрален

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Захраних с моркови на Хип. Peace

# 19
  • Мнения: 887
Аз започнах захранването с плодово пюре от ябълка.Ако искаш да започнеш със зеленчук картофът е най-неутрален.В началото купувах пюретата,защото не харесваше домашно проготвените.Не съм купувала български,защото ми се сториха ужасни на вкус.

# 20
  • Мнения: 560
Благодара ви, майчета. Супер сте.  Hug А мен ме е срам  Embarassed, защото съм с второ, но не помня някои работи и питам като идиот.

# 21
  • Мнения: 429
Започнах с пюре от чист картоф - то е само домашно. Но от следващото - морков давах само купени, на ХИП. Домашна храна започнах да правя сле 8-я месец.

# 22
  • Мнения: 121
Захраних с плодово пюре и после зеленчуково-купени.Пробвах различни фирми , моя син не е капризен и харесва всичко. Сега вече му правя домашни.

# 23
  • Мнения: 439
правим първи опити с моркови на Gerber 80гр-еднокомпонентно без глутен feeding за сега мисля че му харесва newsm10

# 24
  • Мнения: 6 461
Захранвала съм с купено пюре. Peace

# 25
  • Мнения: 3 500
Започни например с моркови на Хип.После картоф и морков, после картоф и тиква, картоф и тиквички, картоф и карфиол, пресни зеленчуци /новото е грах/ и т.н.

# 26
  • Мнения: 153
ако става въпрос за плодово пюре най-добре е да е от ябълка и морков, а ако е за зеленчуково има специална за това пюре на Ганчев то се води плодово- зеленчуково пюре и след това зеленчуково

# 27
  • Месторождение
  • Мнения: 27
И аз захраних първо с Хипп Ябълка. След това дадох Хипп Ябълка и Морков, а по-нататъка и смесени с тиква. Един месец бяхме само на плодови пюренца. Сега трябва да преминем на зеленчукови. По препоръка на педиатърката - картофено /домашно приготвено/ и вече трябва да заместя цяло хранене с него. newsm78

# 28
  • Мнения: 656
По препоръка на педиатърката започнах захранването с картофено пюре домашно приготвено, но на сладура не му хареса въобще Naughty затова му взех тиква на Хип и с нея захраних Grinning. Сега тиква с картоф ние любимото пюре Grinning, но му ги приготвям аз, доставя ми голямо удоволствие да му готвя Joy

# 29
  • Мнения: 1 483
Аз захраних с домашно млечно-картофено. Не съм давала купени пюрета.

А как го правите картофеното, за да не стане на лепило? Бях го чела някъде във форума, но не мога да го намеря. 
С миксер става много яко

Общи условия

Активация на акаунт