Целувката ИЗНЕВЯРА ли е?

  • 15 174
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами зависи. По принцип съм по-склонна да кажа, не.
Обаче, друго си мислех, колко са хората, които ще се спрат само до страстните и горещи целувки и няма да се поддадат на изкушението? Thinking
Пък и щом веднъж се е стигнало до целувки...

# 76
  • Мнения: 830
Много сме,силни сме Joy Joy Joy

# 77
  • София
  • Мнения: 1 654
Според мен да ThinkingНе бих се целувала с някой който не харесвам достатъчно много. Ако някой умее да се целува без чувства...

# 78
  • Мнения: 1 353
Според случая. Ако е инцидентно не е, но ако се случва  не за първи път си е чиста изневяра.

# 79
  • Мнения: 125
В един див и страстен секс се влагат много повече чуства отколкото в една целувка,била тя и изпепеляваща.
Вярваш ли си?! Shocked ooooh!
Когато кръшкат мъжете задоволяват сексуалния си нагон (без да влагат чувства). Правят го и без да се целуват.
Но да се целуват без да правят секс- значи със сигурност има чувства.
При жените обикновено е малко по-различно.
newsm78 чудех се дали наистина е така?...хич не обичам да се целувам. За мъжете и чувствата не знам,може и така да е.

# 80
  • Мнения: 620
Ми аз се замислих нещо. Wink Първото влюбване и усещането,че вече имаш гадже е налице след първата целувка. Sunglasses Е какво се получава тогава....женен/омъжена с гадже не е изневяра.... Rolling Eyes Laughing
Представям си колко човека ще изкрещят "животът е прекрасен !" Wink
при това положение Wink

# 81
# 82
  • Мнения: 753
ако вашата жена се целуне с друг мъж? Това изневяра ли е скъпи мъже?

# 83
  • Мнения: 620
ако вашата жена се целуне с друг мъж? Това изневяра ли е скъпи мъже?



Ooooo не,абсурд.....те са над тези неща Joy Wink

# 84
  • Мнения: 220
ако вашата жена се целуне с друг мъж? Това изневяра ли е скъпи мъже?



Ooooo не,абсурд.....те са над тези неща Joy Wink
Много правилно,като те гътна в нокаут и дефакто и деюре ще съм над теб  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 85
  • Мнения: 830
ако вашата жена се целуне с друг мъж? Това изневяра ли е скъпи мъже?


Че защо трябва да научава въпросният мъж,всичко може да си остане скрито покрито Mr. Green

# 86
  • Мнения: 220
Че защо трябва да научава въпросният мъж,всичко може да си остане скрито покрито Mr. Green
Да бе,права си.
То и като се замислиш колко неразкрити убийства има - що да не си остане скрито покрито  Twisted Evil

# 87
  • Мнения: 830
Че ако е само една целувка каквато е темата за какво трябва да научава който и да е било?

# 88
  • Мнения: 620
Че ако е само една целувка каквато е темата за какво трябва да научава който и да е било?

Естествено,че идеалния вариант е никой да не разбира.....ама на практика не винаги става така... колкото и да се криеш Confused Wink

# 89
  • Мнения: 220
Че ако е само една целувка каквато е темата за какво трябва да научава който и да е било?

Естествено,че идеалния вариант е никой да не разбира.....ама на практика не винаги става така... колкото и да се криеш Confused Wink

И като разбере тоя дето не трябва,или не дай си боже да види...
Ебати боя разбираш ли значи... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт