Целувката ИЗНЕВЯРА ли е?

  • 15 143
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 220
Я ела да те бацна пред котката или
мъжа/приятеля ти да видиш дали не е...
Ама като ни пребият ще е все тая дали е "НЕ"  #Crazy

# 92
  • Мнения: X
От това което прочетох до тук, особено изказването че ако пожелаеш някой в мислите си е изневяра , ако му пратиш смс - пак, стигам до извода че няма жена която да не е изневерявала Naughty. НЯМА! Naughty И тогава много ми се ще да ви питам...защо преди време когато имаше една тема :" Има ли жени които не изневеряват", всички бяхте толкова честни? Thinking Това означава, че вие никога не сте поглеждали чужд мъж ooooh!, вие никога не сте пожелавали друг освен партнъора си ooooh!, така ли???? newsm78 Имаше и тема в която 90% от вас казаха че се самозадоволяват и повечето дори пред мъжете си - в тези моменти обект на вашите сексуални фантазии е единствено и само мъжа ви ли? smile3506 Айеееееде, моля ви се ! newsm48 То бива, бива лицемерие ама чак пък толкова! smile3512 Неможе преди два дена да афиширате колко сте разкрепостени и сле тва да ми кажете че смс-а е изневяра.  newsm34

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 16:44 от Анонимен

# 93
  • Мнения: 1 172
Че ако е само една целувка каквато е темата за какво трябва да научава който и да е било?

Ами то по принцип е странно нелогична и егоистична тази постъпка: да изневериш (както ти разбираш изневярата, било то целувка, било то връзка) и после да си признаеш, щото искаш да си искрена със мъжа си. Ми било ти е кеф, правила си каквото си правила, що трябва да си чистиш съвестта като признаваш на любимия и по този начин му създаваш куп отрицателни емоции с идеята на теб да ти олекне. За мен честните отношения са тези: ако ти стиска да изневериш, трябва да можеш да живееш с тази мисъл и да си траеш до живот, не да споделяш. 

П.С. Нямам предвид теб конкретно, не го приемай лично.

# 94
  • Мнения: 830

Ами то по принцип е странно нелогична и егоистична тази постъпка: да изневериш (както ти разбираш изневярата, било то целувка, било то връзка) и после да си признаеш, щото искаш да си искрена със мъжа си.

Тук никой не говори за признаване още повече пък на мъжа си!Представи си, че някой ви е видял или по случайност съпруга ти минава наблизо и ви зърва как се гушкате.За какво признаване говорим в случая?!А за връзката си е съвсем отделна работа там вече има секс и това си е баш изневяра.

# 95
  • Мнения: 3 674
Разбира се 4е е ИЗНЕВЯРА...
"Целувам друг...в уста.. страстно.За какво ли го правя??? newsm78 Сигурно  съм гладна и ми се ядат спагети....?ААААА.....Заблудаааа.... ООООО не....искам секс ....с този когото така страстно целувам  Confused
"

 Peace

# 96
  • Мнения: 647
Много ясно - има си приятелска целувка , има целувка от кумова срама , има целувка флирт има си и целувка жив секс направо...зависи.

# 97
# 98
Една-единствена целувка и без да е страстна и гореща може да е по-голяма изневяра от едно чукане.
Peace

# 99
  • Мнения: 223
за мен не е Sunglasses

# 100
  • София
  • Мнения: 35 975
Ако аз целуна - изневяра е - защото никога не бих целунала друг мъж просто така.
Освен, ако не искам да ядосам някое момиче.
По същата логика аз бих реагирала бурно, ако моят мъж целуне друга жена.
За мен е.

# 101
  • Мнения: 3 674
Зависи...в устата  с език...с друг мъж..ДА Peace А така по бузката на приятел4е..НЕ Peace

# 102
  • Мнения: 157
Страстната ДА! Вие бихте ли приели мисълта,че съпругът ви се целува страстно с колежка например и това не е изневяра?

# 103
  • Мнения: 166
За мен всичко е изневяра,аз съм толкова ревнива,че всичко би ме наранило.

# 104
  • Мнения: 2 723
Абе има хора, като моя мъж, който не влагат чувства в тези работи.... Той така и една девойка държа за ръката пред очите ми... ама то било просто така, без чувства  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт