Шишета и биберони?Имате ли информация?

  • 1 933
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 122
нуби е страхотна фирма. шишета ползваме от скоро и са физиологичви чико с каучуков биберон - бях ги купила преди да родя и съм мн доволн. а нуби са ми лъжичките, неразливаща се чаша и куп гризалки - вс е мн красиво и удобно и качествено на нуби.
но по-добре купувай шишета и биби ако имаш нужда като родиш.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз бях доволна, че помпата Авент ме чакаше след болницата... Ако решиш да изчакаш с тази покупка, нека мъжа ти е в час какво и от къде да купи щом се наложи! Ако не стане нещо непредвидено кърма ще имаш и помпа ще ти трябва, докато регулираш лактацията. Купи си едно шише, и без друго може и то да не ти трябва първите 6 месеца...
Авент е добър вариант.  Hug Успех, мила

# 32
  • София
  • Мнения: 3 679
Ползвам различни Laughing
*  помпа за кърма- на Чико
*  за АМ пиеше на Чико с физиологичното шише и била-1-2-3
*  вода и сок- с Нук- биберони против колики/смених шишетата от стъклени с пласмасови ,че ги счупих Embarassed/
* залъгалки- започнах с Чико/не я искаше и минарме на ортодонтна на Камера/ -така и не искаше други
* ползмах както каучукови така и силиконови биберони -силикона беше за вода,каучуак за АМ/много по подходящ е в началото/

# 33
  • Мнения: 574
Имам едно Нуби и едно Авент -разликата е само в цената според мен - Нуби е 2 пъти по-евтино Peace
Така си е! аз имам почти всякакви И беба пие от всяко без проблеми така че немога да определя Peace

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Всичко ми е на Авент и бутилки и стерилизатор и помпа за кърма и биберонки  Mr. Green
Много съм доволна  Peace

# 35
  • Мнения: 8 917
Аз съм за Авент Peace

# 36
  • Мнения: 239
и ние сме с авент и сме доволни

# 37
  • Мнения: 1 951
Всичко ми е на Chicco и съм много доволна  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз лично ползвам помпа на авент с шише 220мл,но това шише го ползвам само,за да се цедя.Ако ми се налага да се храни Ина с изцедена кърма,я давам с физиологичното шише на Чико с каучоков биберон.За вода и чай още от новородено ползвам 2 шишета на д-р Браун със силиконови биберони и съм безумно доволна.Сега за сок ползвам стъклено шише на Чико с каучоков биберон или магическата чаша на Авент.Само,че има един адски основен момент-аз имам всички тези шишета от различен материал и на различни марки,защото Ина си има предпочитания,не знам по какво си ги побира,но е така Mr. GreenА и моето дете до преди месец-два почти не пиеше течности,защото си я кърмя.Така че всичко е доста субективно PeaceУспех Hug

# 39
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз също горещо ти препоръчвам продуктите на АвентPeace

  Още един доволен от Авент. Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 773
доктор Браун- страхотни са

# 41
  • София
  • Мнения: 7 005
С риск да се повторя,ще ти препоръчам Авент  Grinning.От самото начало сме с тях и само сменям бибероните.

# 42
  • Мнения: 204
Аз отгледах първото си дете със Playtex, много са качествени и предпазват бебето от колики и намаляват газовете на бебето. А през лятото използват техните шишета със стерилни пликчета за еднократна употреба. Цените са им по ниски от Авент и смятам че са по-качествени. Американски са.

Общи условия

Активация на акаунт