Познавате ли ..........

  • 2 373
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 447
Теми като тази (и повечето постинги по нея) целят да внушат чувство за вина, от една страна, и чувство на обреченост, от друга, у тези, които са красиви, умни, с хубави професии и хармонични взаимоотношения  Simple Smile Нещо като да те срещне познат и да те пита как си - трябва да отговориш или "Горе-долу", или "Не се оплаквам". Недопустимо е да кажеш "Страхотно, благодаря"  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 15 619
Теми като тази (и повечето постинги по нея) целят да внушат чувство за вина, от една страна, и чувство на обреченост, от друга, у тези, които са красиви, умни, с хубави професии и хармонични взаимоотношения  Simple Smile Нещо като да те срещне познат и да те пита как си - трябва да отговориш или "Горе-долу", или "Не се оплаквам". Недопустимо е да кажеш "Страхотно, благодаря"  Simple Smile
Не го разбирам така.
Това, че не съм идеална, не означава, че не мога да се чувствам добре, перфектно, страхотно и т. н. И определено смятам, че дребните кусури, дето си ги имам, са много важни за връзката ни /с моя благоверен/. Идеалното не е дотам интересно, поне за мен. Силно доскучава...
И е химера все пак... Не знам защо, но осъзнаването на този факт - нашата неидеалност ме кара да се чувствам по-добре, по-свободна..........абе, страхотно и се усмихвам...
Пожелавам го на всички Вас!!!

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 08:47 от luna

Общи условия

Активация на акаунт