Кафявата захар?

  • 1 792
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Аз също ползвам кафява,питах педиатъра и тя каза,че може.

# 16
  • Мнения: 327
Аз също  Hug.

# 17
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Кафявата захар е много по - полезна от бялата. Може да се дава на бебета, дори е препоръчително.

# 18
  • Мнения: 720
цялото семейство сме на кафява захар.....и моите деца съ6то. не мисля 4е има възраст в която бялата захар да е подходя6та Wink

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кафявата захар е много по - полезна от бялата. Може да се дава на бебета, дори е препоръчително.

 Peace и аз я ползвам

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И аз съм слагала кафява захар на някои по-кисели плодове.

# 21
  • Мнения: X
Вчера разгледах 3 вида захар - тъмно кафява, мека и пластична - пише за сладкиши; Демерара - светло кафява; и кафява захар за любителите на кафе (както и за украси и посипване на сладолед, сладкиши и пр.) - всички бяха по 2.25 лв за 500 г в кварталния магазин Peace

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 15:00 от Анонимен

# 22
  • Мнения: X
Слагам кафявата .. май нямам бяла вкъщи - по-точно имам ама незнам къде е.
Криси е над годинка и вече слагам почти само мед. Захар по изключение.

# 23
  • Мнения: 27 524
Криси е над годинка и вече слагам почти само мед. Захар по изключение.

Мед се дава след 3 годинки.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 457
Мед се дава след 3 годинки.
Peace

Според нашата педиатърка няма проблем да се дава кафява захар. За първи път чувам, че може да е вредна за бебета  Rolling Eyes

# 25
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
И аз използвам точно тази тръстикова кафява захар.Не помня къде бях чела, че това е единствената истинска кафява захар на пазара в Бг.Всички видове "кафява" захар пакетирани в Бг, не са кафява, а оцветена захар.

# 26
  • Мнения: 720
И аз използвам точно тази тръстикова кафява захар.Не помня къде бях чела, че това е единствената истинска кафява захар на пазара в Бг.Всички видове "кафява" захар пакетирани в Бг, не са кафява, а оцветена захар.







хм...винаги това си мисля като си идваме до бг. newsm78дано все пак се окаже истинска...

Общи условия

Активация на акаунт