ПЛЕВЕН - Пролетта на рамото ми кацнаааа живa и зеелееена

  • 13 473
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 300
Благодаря на всички за топлото посрещане newsm51
ще ви покажа и снимки, и за раждането ще пиша подробности може би утре ако малката е по-спокойна, че ни мъчат едни колики и по цял ден се носим на ръце абе знаете как е.  Сега ви пожелавам лека вечер...

# 76
  • Мнения: 7
честит рожден ден Пламси
дъби здрава и все така усмихната.

# 77
  • Мнения: 7
Като стана дума  за децата от"Дом майка и дете" и аз съм събрала малко дрешки и играчки.Готова съм когато решите да се включа в тази акция. Винаги съм искала да направя нещо за тези деца , но сама не се решавам. Заедно можем повече Simple Smile (как звучи само а?).
За среща с вас и вашите малчугани също съм навита.В Кайлъка е идеално, само да е хубаво времето.
Дикси, днес позна ли ме или се поочуди малко - коя ли пък беше тази Simple Smile
Барби надявам се да се запознаем и с теб лично. Добре дошла при нас

# 78
  • Мнения: 4 390
Честит рожден ден, Пламси!
Да си здрава, щастлива и все такава сладурка! Heart Eyes

Честито бебе и на Барби! Много сън, малко колики и да се слушате! Hug


Момичета, ако е нужен превоз за нещата до Дом майка и дете, предлагам услугите си.

# 79
  • Мнения: 1 954
Дикси, днес позна ли ме или се поочуди малко - коя ли пък беше тази Simple Smile

Ааа, познах те.Аз съм добър физиономист  Laughing

Вчера от 11.00 до 18.00 бяхме по центъра с едно прекъсване от 1 час към 15.00  Crazy И не видях никой освен Галя за малко  Rolling Eyes Днес пак там ще се подвизаваме и дано се срещнем.

# 80
  • София
  • Мнения: 9 881
Ние всеки следобяд към 17ч сме по центъра Grinning,като основно времето ни минава на люлките в Градската градина.
Момичета,имам едно предложение за дрехите за дома-аз лично ще мога да набавя повече багаж към началото на другия месец-тогава доста от дрешките,които са носили децата ми през зимата,ще мога да дам.Е,може да не са кой знае колко,но все е нещо.Предполагам,че и при вас ще е така.Защо да не направим акцията към началото на април.Иначе за транспорта-ако е събота или недял,нашия тати е на линия/освен ако не е наряд/.

# 81
  • Мнения: 801
Фурор аз съм доволна от д-р Господинов(кожен лекар)
vesi, благодаря ти, но за него разбрах, че приемал смао във вторник и сряда от 15 часа, а мен не ме устройва, няма кой да гледа радост......абе то май да взема да отида с нея  newsm78, тъкмо може да ме пуснат да мина по-напред...шегувам се, де.....

даа, за дрешките - ами да изчакаме Валенцето тогава и в началото на април да действаме.....

# 82
  • Мнения: 262
Аз към 10-10,30 отивам в Музея с Димана. После към 11,30 да си вземем храната от кухнята до 2 ДКЦ. Отиваме на площада, храня я. Тичаме малко и се прибираме, за да спим (и двете). Като се събуди закусва и излизаме, ако не ме домързи. Обикновено или пак в музея, или на площада. Но ще взема да прескоча и до Градската.

# 83
  • Мнения: 5 026
Фурор, нося ти списанието вече цяла седмица, ама не се засичаме нещо Wink Бужи вече успя да закъса 1 страница,, че накрая може и като пъзел  да го сглабяте и да го четете  Crazy
И ние сме по улиците, но никой не срещаме.

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!
Честито детенце на Барби! Да ви е живо и здраво и мноооооого кротичко!
Аз от 3 дни съм все недоспала. Ходя на работа, но не това е причината. Тери е с хрема, но не започна с воднистия вариант, а направо със запушен , хъркащ нос и по-гъст секрет. Нощите се буди 37495892134 пъти и съм  Shocked. Вчера я водих на лекар, каза , че гърлото е спокойно. Засега не кашля, дано й се размине с кашлицата. Незнам дали не е от зъби  newsm78, все още няма нито един. Споделете опит с какво церите гадната хрема, освен с капки, Стеримар (физиологичен разтвор).
И аз съм приготвила някои дрешки за децата от дома, само кажете кога и къде!
По ваша молба ви напомням, че днес ще ни дават в "Горчиво".
Хубав ден и приятни разходки, а на работещите лека работа!

# 85
  • Мнения: 5 026
Споделете опит с какво церите гадната хрема, освен с капки, Стеримар (физиологичен разтвор).

  И Божидар е така. Капя му Виброцил ( без Стеримар по съвет на лекаря), също така за кашлицата давам Синекод. Днес ще го водя на преглед.
 А за предаването-ще гледаме и после ще коментираме...  Grinning

# 86
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте и от мен.Лусмар ако искаш пробвай с капки Виброцил.Много са добри,но повече от 4-5 дена не трябва да ги даваш.Аз съм вземала и коларгол,но страшно цапат.

# 87
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Атракция,аз днес ще водя Марио на ваксина при Гатев,но не знам по кое време.Ако те видя там ако искаш ще ти се обадя.Мина ли му на малкия настинката?

# 88
  • Мнения: 5 026
Атракция,аз днес ще водя Марио на ваксина при Гатев,но не знам по кое време.Ако те видя там ако искаш ще ти се обадя.Мина ли му на малкия настинката?
Аз ще ходя около 14ч. Ако се засечем, се обади-ще ми е приятно да се запознаем  Simple Smile Бужи още кашля, а нощем и хърка малко-явно му се запушва нослето.

# 89
  • Мнения: 15
О, и ние от вчера сме със същия проблем. Носът на Теди може би е запушен, но не заради секрет, а заради възпалена и подута лигавицата. От нослето му тече вода, много и то само от едната ноздра. През нощта почти не спах. Естествено, моя мъж беше пак нощна, нямало и раждания и той порядъчно си е починал   Twisted Evil    , а аз цяла нощ бях "дежурна" до Теди.Винаги като има някакъв проблем, тати е на работа, а аз карам денонощни дежурства до малкия. Но какво да се прави. Започнах да му капя Виброцил. До сега не съм забелязала ефект.Дано помогне, че горкото дете много се мъчи.

Общи условия

Активация на акаунт