Пак допрях до вас момичета...

  • 2 848
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
Ето и моята сватбена рокля в цял ръст http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2389878
С корсета корема ми не си личи.
Много хубава булка си,много нежна.

# 46
  • Мнения: 1 045
Роклята е хубава но си мисля , че точно този горния пласт много разширява .. Трябва да е нещо по-прибрано !  Корсета наистина прибира много но трябва да е малко по-дълъг  Peace И ако питаш мен си грабвай шапката по магазините и пробвай най-различни модели  bowuu Ще се учудиш като видиш , че рокли които ти изглеждат обикновени стоят страхотно .. Пробвай  Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 145
И аз искам да се включа към темата. Аз не споделям мнението, че корсета ще ти прикрие колема. Може би си зависи и от фигурата. Но аз ще ти кажа за моята сватбена рокля. На мъжа ми първата братовчедка е дизайнер на булчински облекла - доста известен според мен. Тя ми предложи рокля с корсет и аз и казах че се притеснявам от корема си, иначе като цяло съм слаба 1.57 височина 48 кг, но с корем и то от дете. Тя обаче твърдеше че си ме представяла и много добре съм щяла да изглеждам. Така или иначе не ми прави тя роклята, но като отидох да си купувам булчинска рокля първо премерих от тези модели с корсет и меко казано изглеждах нелепо. Аз имам бюст, който от корсета изглежда по голям и корема хич не се прикриваше от корсета, напротив направо се подчертаваше и бях като хамбурски салам. И съответно сихаресах модел, в който изглеждам много добре и не ми се личи корема, ама никак. Нямам снимка за съжаление. Така че моя съвет е премери различни модели рокли и ще си намериш подходящата за теб.
Успех ти желая и невероятен сватбен ден!

# 48
  • Мнения: 4 451
Трябва ти корсет, задължително! Ако знаеш как хубаво прибира всякакви тлъстинки... Роклите са супер! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт