Промениха ли се мъжете ви?

  • 2 354
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 137
леле това все едно аз съм го писала .И с нас нещата са същите.Нещо като криза стана след като се роди сина ни.Преди това нещата си бяха супер обичахме се много ,навсякъде заедно и т.н.Според мен след доста обстойни разсъждения и твоя и моя мъж не са дорасли за деца още то се чудя него ли да гледам ,детето ли????? newsm78баба му го е отгледала моя и е намоменти много ама много разглезен това най-много ме вбесява. #2gunfire

# 31
  • Мнения: 255
Бях чела някъде ,че детето действа като "усилвател" . След появата му този ,който е отговорен става два пъти по-отговорен и обратно., но разбира се не го приемай напълно буквално може би просто има нужда от време.
При  появата на нашето  дете , аз бях по-мърморещата в началото, въпреки че съм жена Thinking Но се промених и аз и той това е неизбежен процес важното е да гледате в една посока - напред Laughing Късмет!

# 32
  • Мнения: 236
ами промени се да,от както се оженихме не ми обръща внимание,мисли си че съм му в кърпа вързана май...

# 33
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Сега да ви кажа какво предприех. Спрях да му говоря, ама изобщо! Той ме пита нещо- не трепвам, не му вдигам телефона през деня, абе все едно го няма. Очаквах да се ядоса и да избухне, но не, напротив изведнъж стана мил и внимателен. Сега малко по-малко започнах да "проговарям", но като усетя малко напрежение дори-пак млъквам. Ще видим докъде ще го докараме. Изолирала съм го, не му давам сведения какво е правило човечето през деня, та да види как е без нас в по-лека форма за да не се стига до по-тежката. Съжалявам, че трябва да си играем на стратегии, но не ми дава избор. Дано да се получи, че иначе не знам.

# 34
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не знам дали той се е променил или аз понякога търся под вола теле....

# 35
  • Мнения: 1 817
Дано си оправите взаимоотно6енията!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт