А има ли мъже които не изневеряват?

  • 4 890
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
Ей, знаех си аз, че не съм като "всички мъже"  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 3 674
Разбира се!Това съм аз!Имам брак от 10 години и по-хубава жена от моята не съм срещал!  bouquetМисля да и предложа отново брак ThinkingНо не знам дали тя ще се съгласи newsm78
Е след това  публично любовно излияние . ooooh!..сигурно е про4ела какво си  изписал тук,и просто няма как да не се съгласи отново. Naughty
 

# 32
  • Мнения: 13 512
Аз познавам само 2 такива,но те са женени от 3-4 години.

# 33
  • Мнения: 2 723
Бе глупости, всички изневеряват, някой не ги хващат Thinking

# 34
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Като бях по-млада, много ме заговаряха в ICQ-то. Повечето мъже си имаха приятелки или съпруги и в същото време нон стоп си търсеха някакви нови запознанства с една едничка цел. Според мен няма мъже, които да не изневеряват.

# 35
  • Мнения: 1 517
Аз !!!
Едвам удържам, ако пък се случи - ще се направя че не съм забелязал. Grinning
hahaha  hahaha  hahaha Гледай някой  друг да не те забележи...

Има, разбира се!!! Само не се знае в кой момент ще попаднат в графа  "изневеряващи"  newsm78

# 36
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ами и моят мъж не ми е изневерявал!
Много ме обича и знае какво ще стане, ако го направи  smile3513smile3513

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами и моят мъж не ми е изневерявал!
Това сигурно под хипноза го е казал ooooh!

Много ме обича и знае какво ще стане, ако го направи  smile3513smile3513
Направи си извода Wink
Не си единствената, която би изритала неверника Laughing

# 38
  • в Низината
  • Мнения: 705
Рени, не ми го е казал той - аз си го знам! И може да ви звучи наивно, но съм сигурна. Все пак си познавам мъжа най-добре, нали?

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, не ми го е казал той - аз си го знам! И може да ви звучи наивно, но съм сигурна. Все пак си познавам мъжа най-добре, нали?
Не искам да прозвучи грубо, но най-изненадани остават най-сигурните.
Иначе всички познаваме добре мъжете си и им вярваме. Пък дано не ги разкриваме, че става страшно #Cussing out
В крайна сметка рано или късно всеки кръшва... днес изкушенията са навсякъде.

# 40
  • Мнения: 7 474
Може и да има, но са изчезващ вид  Laughing А и повечето форумки тук са с все още кратък семеен стаж, ще си говорим като направят по 15 г. брак  Laughing

# 41
  • Мнения: 4 111
Според мъжа ми няма мъже, които не изневеряват, той засега бил единствен - да се посмеем заедно  Joy  Joy  Joy

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според мъжа ми няма мъже, които не изневеряват, той засега бил единствен - да се посмеем заедно  Joy  Joy  Joy
Мъжа ми твърди същото  Joy

# 43
  • Мнения: 2 723
Не искам да прозвучи грубо, но най-изненадани остават най-сигурните.

Ахъм Naughty

# 44
  • Мнения: 0
Според мен повечето изневеряват,а тези които не са е защото не са имали тази възможност може би.А и те, изневярата не я приемат по начина по който жените.Ние просто сме различни видове.

Общи условия

Активация на акаунт