Ша ви замола за МОЛ-а

  • 7 327
  • 181
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 905
не много, но има достатъчно места за пушене.

# 106
  • Мнения: 3 423
И защо никой не ми отговаря на въпросите.

Има ли стая за преповиване на бебета?

# 107
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Мисля, че 6 непрочетени страници по-късно е добро време да се включа и да питам за какво иде реч в темата.

# 108
  • Мнения: 9 905
аз ти отговорих , ти не четеш. Само за бебетата не знам.

# 109
  • Мнения: 3 423
Мисля, че 6 непрочетени страници по-късно е добро време да се включа и да питам за какво иде реч в темата.

Има ли стая за преповиване на бебета в мола?
Това е темата, Мис Бу.

тити, видях за чистотата и за бельото, мерси.

# 110
  • Мнения: 7 837
Има ли стая за преповиване на бебета?

E, чак стая... Достатъчно е да има масички за преповиване в тоалетните.

# 111
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Лиске, мерси. Поради липсата на МОЛ - само някакви търговски центрове строят - ще чакам да построят планирания и ще ти рапортувам с пряко включване от Майнатаун.

# 112
  • Мнения: 7 837
В Майната трябва да сте първенци. Да изискате и стая за кърмене. А може и за семейни масажи  Laughing

# 113
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
мЪлчи, кака, мЪлчи - още не сме получили пейки за кърмене в градската градина Laughing
Oбаче, да ти кажа - нали е провинция - прости персони. Сядат си, значи, на съвършено случайно подбрани пейки и пак кърмят, ще им се незнае! Няма да седнат като човеци и да си чакат специалните пейки, че тогаз, ми така... безобразие! Crossing Arms

# 114
  • София
  • Мнения: 10 825

Има ли стая за преповиване на бебета в мола?
Това е темата, Мис Бу.

Има стаи за майки с деца. Ползваш я за каквото душа ти иска - кърмене, преповиване, преобличане....

# 115
  • Мнения: 3 423
В Майната трябва да сте първенци. Да изискате и стая за кърмене. А може и за семейни масажи  Laughing

Стая за кърмене...
И пейките стигат.
До фонтанчетата.

# 116
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ууу, кметя цяла улица ремонтира и сложи пейки насред центъра...Недоволен народ. Бутоните поне останаха Laughing

# 117
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Ууу, кметя цяла улица ремонтира и сложи пейки насред центъра...Недоволен народ. Бутоните поне останаха Laughing
Тез пейки били за пешеходеците. Прованса, дето кърми (не ги е срам да си показват срамотиите!) трябвало на пейчици в градината зад храстите Mr. Green

# 118
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами количките - на паркинга на Тримонциум и хоп - ставате пешеходки Mr. Green

И Капитан Райчо разбутаха, а си беше жив мол /не МОЛ/.

# 119
  • Мнения: 3 423
А в автобуса кърмите ли?

Общи условия

Активация на акаунт