KOЗМЕТИКА ''SANOSAN''

  • 5 913
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Party аз съм я ползвала в Германия, с голямото ми дете и е супер. Сега с малката ми дъщеря я ползваме едновременно нали има и серия за нас-майките Laughing А що се отнася за "Бюбхен" бля, бля - тя е фраш с парафин.  А и като знам къде се прави в Германия .... предпочитам"Санозан".
Поздрави на Пловдив от Бургас ... Laughing като ти се е обринало бебето, защо си мислиш, че е от козметиката "дърта кикимора", обрива на бебешката кожа зависи от много неща,  материята на дрехите, прах за пране, от храна и куп други..вода , въздух, миризмите в къщата и т.н. Да не би и тези продукти да са "много гадни".  Или тебе гадостта ти е по природа...Явно в Пловдив сте много изостанали...
Поздрави на Пловдив от Бургас ... Laughing като ти се е обринало бебето, защо си мислиш, че е от козметиката "дърта кикимора", обрива на бебешката кожа зависи от много неща,  материята на дрехите, прах за пране, от храна и куп други..вода , въздух, миризмите в къщата и т.н. Да не би и тези продукти да са "много гадни".  Или тебе гадостта ти е по природа...Явно в Пловдив сте много изостанали...
Аз пък съм много доволна от козметиката на Санозан.Ползваме я от 2 години и много ми харесва. Party
Много ми харесва олиото и крема за лоши атмосферни условия на Санозан.
И ние я ползваме от около година, харесва ми.  Flutter
Ползваме я с удоволствие, и олиото и шампоаните. Те са страхотни
Аз за сега съм използвала само шампоана и съм изключително доволна.Добро ли е и олиото да го пробваме и него,че искам малко да разнообразя това на Бюбхен?
Аз съм майка на две деца. Покрай бебето, което е на десет месеца, започнахме да ползваме Санозан. Бяхме много доволни и сега всички вкъщи ползваме продуктите. Поздрави от Велико Търново. Laughing

яна и жана:реклама

# 16
 :lol:mnogo sam dovolna ot tazi kozmetika nqmame nikakvi problemi
6ampoana e strahoten i krem4etata sa6to
probvai nqma da sajalqva6ee

# 17
  • Мнения: 93
kade se pprodava taja kozmetika v sofija ne moga da ja otkrija v nito edna apteka

Общи условия

Активация на акаунт