Мани снобите, да поговорим за пaрвенющината...

  • 2 002
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На теб пък за к`ъв са ти презервативи, като мъжът ти официално те предупреди, че ще прИработва?!

# 31
  • Мнения: 1 937

В Троян, съграждани на Иван Хаджийски.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 457
Ай сиктир с тез череши, протекоха ми лигите вече. Казах аз да мислим за тях като за вишни , ама не та не!
 Ама има проблем с аристократските череши - те нали там с нож и виличка всичко ядат, а черешите как? Така с голи ръце ли? Не е класно, някак  newsm78

# 33
Странни аватари във форум, пълен с бременни жени. Това от какво е - от снобизъм, парвенющина или просто от егоизъм?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 457
Моя е от мързел, не ми се търси нов. За другите не знам. И на мен ми се ядат, а не съм бременна, и аристократка не съм...Само съм гладна Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 17 546
Странни аватари във форум, пълен с бременни жени. Това от какво е - от снобизъм, парвенющина или просто от егоизъм?
Как пък реши, че всички сме бременни или че преобладават бременните?   #Crazy Мали, ше тичам до аптеката за "Шуър Чек" да не съм забраменяла от тоз форум, че мъж ми ше ма бии...

# 36
  • Мнения: 967
Мога да преглътна неграмотността, простотията, мърсотията....мога и още много други неща да подмина с усмивка, които в момента не се сещам да избрия, но не понасям тези, които се опитват да надскочат себе си, да потъпчат това, което са, за да се харесат на околнте и толкова се вглъбяват в това да си преструване, че накрая забравят какво се крие под маската и губят човешкия си образ. Наречете ги както си искате: парвенюта, сноби,...., едно мога само да кажа "пази боже сляпо да прогледа"
Не мислите ли, че ще сте много по-щастливи ако приемете себе си такива каквито сте, ако харесвате себе си и другите ще ви харесват без значение дали сте яка българска селянка, прекарала живота си между обора и печката или сте модерна жена в скъп костюм и тънки токчета - всеки от нас е красив именно, защото е уникален, ако загуби уникалността си вече пет пари не струва дори гъза си да одере.

# 37
  • Мнения: 17 546
... СЪМ яка, българска, що годе модерна жена в  костюм и тънки токчета, прекарала живота си между печката и хората, които обичам -  красива именно, защото СЪМ уникална, ако загубя уникалността си вече пет пари не струвам дори гъза си да одера.
Такава съм! И не ми пука дали някой не ме харесва!

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 13:48 от Кристал

Общи условия

Активация на акаунт