Момичета какво давате на бебоците си да хапват

  • 1 023
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
На тази възраст само кърма или мляко. Изчакай поне до четвъртия месец със захранването, а може и по-късно.

# 16
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
На тази възраст някой дават прясно изцеден сок от ябълка и морков, но често бебетата правят колики от тях и май няма смисъл да бързаш. Аз лично съм давала, просто така се захранваше преди няколко години, а сега със синът ми пак така направих но захраних със сок от круша заради непрекъснатия му запек. Така или иначе няма причина да бързаш, поне до 4 месеца нека детенцето си е на кърма.

# 17
  • Мнения: 8 505
На тази възраст е най-добре да не даваш друго освен мляко.

# 18
Аз на 3-месец почнах по малко с плодово пюре, а на 4-рия зеленчуково,но зеленчуковото така и не се научи да го яде.А плодовото все не и стига.За сега можеш да пробваш със сокчета ако са спрели коликите вече  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 117
Малка е още за друга храна , продължавайте с млякото , а педиатъра , ще ти даде най-добър съвет ,кога да я захраниш .

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
На 3 месеца- само АМ или кърма....

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
само АМ до навършване на 5 месеца.

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
На тази възраст давах и сок от сезонните плодове - ябълка, круша, диня, пъпеш, грозде, морков...но внимавай за колики Naughty В 4-тия месец опитахме и плодово пюре. Но да отбележа - плодовете НЕ заместват храненията с мляко. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз давах да навършване на 4 месеца само АМ.Сок не съм му давала.Сега се опитвам да го захраня,трудна работа...

Общи условия

Активация на акаунт