За ЖК в Шейново

  • 2 030
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Значи сте късметлийка. Мен ме гледаха 5 лекари - 2 от който са специализантки

# 16
  • Мнения: 26
Аз също посещавам ЖК в Шейново и сам с много добри впечатления. Учудва ме, това, което казвате за небрежното отношение и липсата на лекари. Аз винаги сам била предлеждана много подробно винаги от един и същ лекар, който ми записваше така часовете, че да е той на смяна. Направени са ми всички изследвания, на ултразвук са ме гледали поне 10 пъти, изследвания за антитела /понеже съм с отрицателен резус фактор на кръвта/ ми правиха 4 пъти, 2 пъти ми се наложи да отида извънредно и отново ме прегледава, консултираха и т.н- безплатно.
А сега понеже ми мина термина Grinning ходя всеки ден правят запис на тоновете на бебето, следят моето кръвно, интересуват се....

Аз съм доволна и искрено препоръчвам Шейново!

# 17
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
nikka, nanas, явно вас си ви е поел един лекар и ви напасва часовете спрямо собствения си график. Очевидно това е начинът - първо си избираш лекар, питаш го дали ще ти поеме и ЖК и след това се записваш на ЖК там. В обратния случай (направо се записваш и разчиташ на късмета си) явно е неразбория.

nanas, леко раждане ти желая и следващата седмица да си гушкаш бебчо у дома! Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
А ще споделите ли кой е този лекар  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 053
Наистина много ме озадачава това, което казвате  newsm78
Аз абсолютно честно си казвам, че съм много доволна и от лекаря и от ЖК в шейново!
Нямам връзки там, никой не познавах, отидох на сляпо по препоръка на приятелка, която роди там и беше изключително доволна!
До сега са ми правили всички нужни изследвания, специално съм проверила за да съм сигурна, че не са пропуснали нещо. Винаги като отида в кабинета са едни и същи акушерки и "моя" лекар. Винаги ме мерят, претеглят, разпитват... А лекаря от самото начало ми направи страхотно впечатление. Държи се много мило, любезно и обяснява всичко. Личи си, че си харесва работата. Винаги е един такъв ухилен и се шегува...
Не знам защо се получава такава разлика в мненията  newsm78 newsm78

оф,и на мен ми е странно,
много съм доволна,това че не гледат на ехограф всеки път мисля,че е предимство,
за цялата консултация се полагаха май 3 ехографа,другото е излишно,щом всичко с изследванията е наред Wink
а,дали е вредно,някой дали се е замислял newsm78
и за добрия доктор се има впредвит май Йончев Simple Smile

# 20
  • Мнения: 195
Йончев  Peace

# 21
  • Мнения: 1 925
оф,и на мен ми е странно,
много съм доволна,това че не гледат на ехограф всеки път мисля,че е предимство,
за цялата консултация се полагаха май 3 ехографа,другото е излишно,щом всичко с изследванията е наред Wink
а,дали е вредно,някой дали се е замислял newsm78

Кое да е вредно ? Видеозона ли ? Не вярвах, че има още жени, които да не знаят как функционира и да задават такива въпроси.  Shocked
За ЖК в Шейново си е направо въпрос на късмет и то на ГОЛЯМ късмет. След моите перипетии там, много мами ми се включиха на лични да ми кажат, какво са преживели, жалко че не пазя съобщенията, но някои неща бяха фрапиращи. По принцип имаш 3 видеозона, а това, че някои са ги гледали 10 пъти, пак казвам е зависело от доктора в какво настроение е... Има една главна "зла" акушерка, която ти обеснява да не питаш много-много и че "баба ти и на полето е родила" - буквално думите и, също така ми беше обеснено, че няма нужда да ходя до средата на 4-тия месец, защото ако стане нещо така било писано  Shocked И първите изследвания ми ги назначи след като влезна в 4-ти месец. Да не говорим, че много малформации се виждат на видеозона, а не се отрзяват на изследванията иначе за какво въобще има и 3Д видеозони, бабите ви не са ги гледали.
Моя съвет е, ако имаш възможност ходи при доктора си на ЖК, не той да идва в 8-ми к-т да те гледа ами при него всеки път, питай го дали има такъв вариант.
Успех и късмет !

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз избрах Шейново само заради това, че ми е близо до дома. Не съм имала уговорка с лекар. Ходя всеки месец, правени са ми всички изследвания, в консултацията всички са много мили и си вършат работата.
Това, че съм "се падала" на различни лекари, за мен е по-скоро плюс.
Два-три пъти се наложи да почакам, че имаше много момичета. Това е единственото ми оплакване.

# 23
  • Мнения: 560
Аз пък съм доволна от ЖК Шейново.  Платих си 280 лв. Всеки път ме гледаха на ехо. Пуснаха ми всички изследвания, че и допълнителни, защото съм с тежка желязодефицитна анемия, която не е в следствие на бременността. Освен това винаги случвах лекар в кабинета. Вярно е, че една от тях беше специализантка, но от нея съм най-доволна. Много свясно се отнасяше с мен. Кривошиева се казваше. Предварителна уговорка с лекар нямах. Отидох през нощта, родих и никой нищо не ми поиска.  Много съм доволна.

# 24
  • Мнения: 1 483
и аз не бях доволна от жк  в шейново, най-много от това че не винаги има лекар, и че едната акушерка е върха на ужаса който може да съществува!
от друга страна, в поликлиниките е още по-ужасно,така че ако ти е наблизо и имаш лекар там-давай
другото предимство,освен че всички изследвания ти се правят там е,че ако имаш изследване за кр група от тяхната консултация,няма да те бодат отново,иначе не признават от  другаде изследвания
Никога повече няма да отида там.....!!!!!!!!!!Плащаш си парите,а те изобщо не ги заслужават.влизат по сто жени ж кабинета,претупват ги набързо и айде кой от къде.Това преглед ли е?

# 25
  • Мнения: 41
[/quote]Никога повече няма да отида там.....!!!!!!!!!!Плащаш си парите,а те изобщо не ги заслужават.влизат по сто жени ж кабинета,претупват ги набързо и айде кой от къде.Това преглед ли е?
[/quote]
Peace
Явно наистина си е на късмет при кой ще попаднеш.Мене също никога не ме е преглеждал лекар,само специализантки.Вече когато бях в 8-ят месец Йончев разбра,че все още незнам пола на бебето и като се развика на специализантките,тогава той искаше да ми запише час като влезна в 9-ят месец,но както казва stra4iatela онази "злата"акушерка не му даде,защото"Точно тогава много прегледи щяло да има,а и се падало нейната смяна и тя не смятала да се преработва".Аз родих 2 дена след като влезнах в 9-ят месец секцио(изтекоха ми водите и бебка беше седалищно).Имам доста да разказвам за тази акушерка и ако я видя някаде незнам hahaha.Като общо да:изследвания ти правят,гледат те на ехо всеки път,от родилният и след родилният персонал съм с много добри впечатления.
Jutto леко бременеене  и раждане Hug,успех в избора ти за ЖК Peace.

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 09:28 от dezirebg

# 26
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз несъм доволна от ЖК в Шейново.Там всеки път те преглежда различен лекар,отношението на акошерките е като към овце(извинявам се за израза),и дори и да видят по изследванията че ти има нещо казват е малко е над нормата но нее проблем.Аз си виках допълнително лекар и когато стана това със иследванията тя отиде в ЖК и ги погледна и каза че сигурноимам гъбички,направи ми друго изследване и се оказа права.Така се правих навреме.Заради небрежността на работещите в женска консултация,някои ден ще изреве някоя майка но така че много хора да разберат.Ако ми се наложи да ходя пак в ЖК няма да избера тази на Шейново.

# 27
  • Мнения: 2 849
Цената е 280 лв. Записва се, когато те изпрати гинеколога (т.е. трябва да са хванали пулса на бебчо, което си е 2 месец). Всички изследвания са ти включени, в това число доплера и биохимичния скрийнинг.
Първоначелен преглед 20 лв ,за доказване на бременност .И аз съм доволна от там ,успех .

# 28
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
За всяка болница има две мнения по въпроса и всеки път се чудя майчетата, които пускат подобна тема, не се ли объркват още повече за това така важно решение newsm78

# 29
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
За всяка болница има две мнения по въпроса и всеки път се чудя майчетата, които пускат подобна тема, не се ли объркват още повече за това така важно решение newsm78
Разбира се че има,но тук има малко които са доволни.Аз несъм доволна от отношението на акошерките,и системата по която работят ,но иначе е хубаво че там където ходиш на консултация има всички необходими лаборатории,и всичко ти е на едно място.Аз съм доволна от лекарите,ако раждам втоеи път пак там бих отишла.

Общи условия

Активация на акаунт