Удобно ли е да се използва цифрова камера за снимки

  • 2 390
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
Фотоапарата не прави толкова добри клипове, колкото камерата, а камерата не прави снимки като фотоапарата. Според мен е въпрос на избор кое от двете да си вземе човек (е освен ако не може и двете заедно Grinning). Ако трябва да се избира аз съм твърдо зад фотоапарата newsm10 толкова хубави моменти могат да се уловят с него.....а за един момент камери не е нужна Wink

# 16
  • Мнения: 6 039
Не.
Имай предвид, че камерата няма светкавица, затова снимки можеш да правиш само през деня и то при много добра светлина.
Дори при идеални условия, снимките са с много лошо качество.

Ето за сравнение:
С камерата
С фотоапарата



не е точно така, в момента снимам с




ИМА си и светкавица и 5 мега пиксела

разбира се, струва колкото една камера с 800 пиксела видео и 1.3мп снимки, + един много хубав цифров апарат.

# 17
  • Мнения: 1 426
Не, снимките от камерата са малки и с ниско качество. По-добре си вземи хубав фотоапарат, който да прави клипчета със звук, а пък камерата - по-нататък.

# 18
  • Мнения: 8 999
Ние имаме цифров фотоапарат и той може да прави и клипчета със звук. Удобно е, защото е малък и с тези две функции не се налага да мъкнеш голяма апаратура. В края на краищата снимките ни са за домашно ползване и за спомен, няма да правим фото изложби. За домашни нужди този вариант ме устройва напълно.

Общи условия

Активация на акаунт