Как преценявате някой тук, че е интелигентен?

  • 8 985
  • 226
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 17 546
Сигурно така преценяват нЕкои, например  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173656.0

 и аз съм се записала, трЕбва да съм интелигентна комай

# 196
  • Мнения: 2 292
Е, хубава работа!!!
Сега и ушите ще трябва да си измеря!!!! Wink

и това няма да ти помогне, ако нямаш хемороиди  Joy

# 197
  • Мнения: 508
Мииии , аз влизам във форума за информация, да изкажа мнение ако съм компетентна. В " Клюкарника" влизам за да прочета нещо интересно, да набарам някоя пикантна тема,да се позабавлявам малко. Все пак имам дете за гледане и грам не ме интересува, и нямам време да отбелязвам кой е интИлЕгентен и убав тука...няма да се взимаме я. Много интелигентните що не си направят един форум в сайта на БАН?
Оххх, дано съм сложила всички запетайки? Дали не съм изпуснала някой пълен член? Леле, ами "интИлигентен" така ли се пишеше? Ами словореда? Май не оформих добре текста!!!
Класната пристига #Crazy #Crazy #Crazy, сега ще видим кой  е внимавал в час. А Й-то? Сега ще бъдат "посечени" всички дето не знаят къде му е мястото, а имената им /никовете/ ще висят позорно в специално пусната за това тема. Охх детето ми плаче. Прочетох 14 пъти отговора си , дано не съм допуснала много грешки. СТРАХ МЕ Е !!!  Laughing newsm47 smile3534

# 198
  • Мнения: 3 447
В една друга тема, в един друг подфорум, дават ясен отговор на въпроса що е то "умна жена", не се хабете да го търсите:
Цитат
12. Да са секси и умни в същото време – например, да решават сутрешната си кръстословица облечени със секси нощничка

# 199
  • София
  • Мнения: 3 099
В една друга тема, в един друг подфорум, дават ясен отговор на въпроса що е то "умна жена", не се хабете да го търсите:
Цитат
12. Да са секси и умни в същото време – например, да решават сутрешната си кръстословица облечени със секси нощничка

Всеки има право на лош вкус.....................

# 200
  • Мнения: 2 386
В една друга тема, в един друг подфорум, дават ясен отговор на въпроса що е то "умна жена", не се хабете да го търсите:
Цитат
12. Да са секси и умни в същото време – например, да решават сутрешната си кръстословица облечени със секси нощничка

Аааа,май всички сме отседнали на първия ред с пуканки във въпросната тема на въпросния подфорум  bowuu

# 201
  • Мнения: 3 423
де й го тоз подфорум, че
нямам време да търся.

# 202
  • Мнения: 3 447
Аааа,май всички сме отседнали на първия ред с пуканки във въпросната тема на въпросния подфорум  bowuu
Учим се, учим се  Wink

# 203
  • Мнения: 3 423
Отивам и аз да се поинтелигентя,
че и да се поосекся, стига клюки.

# 204
  • Мнения: 4 358
Много силно впечатление ми правят стилът на писане и грамотността. Това ми е ориентир в мрежата.


.... Оххх, дано съм сложила всички запетайки?.....
Няма смисъл да издребняваме  Laughing
Някои хора обаче отчаяно се нуждаят от правописен речник (не визирам теб, не се страхувай  Wink)

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 11:37 от tedi_b

# 205
  • Мнения: 208
В една друга тема, в един друг подфорум, дават ясен отговор на въпроса що е то "умна жена", не се хабете да го търсите:
Цитат
12. Да са секси и умни в същото време – например, да решават сутрешната си кръстословица облечени със секси нощничка
Гениални съвети  Laughing Човек се учи докато е жив  Wink

# 206
  • Мнения: 1 172
Основният ми ориентир са въпросите, на които конкретният потребител може/не може сам да си отговори; какви причинно-следствени връзки успява да "открие" (особено докато спори), кога и как излиза от нормите за ССФ и демонстрира своята индивидуалност.

# 207
  • Мнения: 1 006

...К'во, като не съм филоложка и когато стане дума за пълен член, посягам към дънките на мъжо...


Поздравления за репликата. Hands Clap

Какво си мерим в тази тема, за да зная къде да бръкна и какво да тресна на масата. Laughing

# 208
  • Мнения: 25 641
.......

Поздравления за репликата. Hands Clap

Какво си мерим в тази тема, за да зная къде да бръкна и какво да тресна на масата. Laughing

К`вот имаш, бе душа!  Hug
Кеф ти цици, кеф ти уши, кеф ти задник - к`вото дал Господ!  Laughing

А някои и на пенис го докарват...   Whistling

# 209
  • Мнения: 1 006
От всичко, дет` споменаваш и дет` Господ го сипе на килограм  newsm78  май само душа имам.

Пу не си я давам и не си я меря. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт