От колко време сте възрастни?

  • 2 960
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 480
От деня, в който сама разбрах, че отговорът на въпроса "кога ще си дойде тати?" е един - никога.

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 1 775
От 8 годишна ме "завъртя" живота...
...
Всъщност и децата се радват на това, така, че май се доближих до тях.

Lovi, прекланям ти се.   bouquet
Няма защо, мила. Всеки си има своята история. И сам си носи кръста. Така научаваш кои са стойностните неща. А който не ги е научил страда по друг начин.   bouquet
Мони, ще можеш да "тичаш боса под дъжда", когато спреш да бягаш. Иначе остава отворена рана.  Но затова трябва време. Аз се научих да гледам напред и нагоре, но едва когато преживях станалото.   bouquet

# 78
  • Мнения: 4 202
Все си мислех, че искам да запазя голяма част от детското в мен, но напоследък имам много доказателства за обратното. Последният пример е от тази събота.
Едно от котенцата ми в двора умря и аз не се разплаках, а само казах "жалко, беше много добро и мило"

# 79
  • Мнения: 1 400
Още не съм. Нищо, че наближавам христовата възраст. Е, понякога се налага да съм, но в повечето случаи го избягвам. Ето на - вчера правихме състезание с децата (кросче, на къси разтояния) Rolling Eyes и аз се изпльосках на земята. Не се разплаках, разхилих се като идиот - децата и те покрай мен. Голяма веселба. Ама трябва да ви кажа, че тя голямата беше виновна- игра нечестно, направо ми се вреше из краката  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 1 671
Хич не съм пораснала, и не възнамерявам да го правя. Лови,  Hug !

# 81
  • Мнения: 157
Всичко с времето си.Когато бях ученичка , такива щуротии съм правила, че сега се срамувам като се сетя. EmbarassedБез да се усетя станах улегнала и уравновесена.Хубаво е човек да си остане малко дете.

# 82
# 83
  • Мнения: 1 006

...Всеки си има своята история. И сам си носи кръста. Така научаваш кои са стойностните неща. А който не ги е научил страда по друг начин.   bouquet


Когато ги научиш, спираш да страдаш. Или по-точно страданието се превръща в знание и усъвършенстване, което е супер полезно. Безумен трамплин. Поне при мен беше и е така в момента. В случая изключвам загубата на любими хора. Там няма научаване.

П.С. Много ми харесват думите, които отправяш към Мони. Подписвам се под тях с твое позволение.

# 84
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм още. И нося странни панталони и мини поли.  Party

# 85
  • Мнения: 2 759
                   Не съм още, но от една година вече чувствам, че процесът е започнал. На мен лично ми харесва. С възрастта се научавам да живея по-качествено и да обичам по-силно  Heart Eyes.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 775

...Всеки си има своята история. И сам си носи кръста. Така научаваш кои са стойностните неща. А който не ги е научил страда по друг начин.   bouquet


Когато ги научиш, спираш да страдаш. Или по-точно страданието се превръща в знание и усъвършенстване, което е супер полезно. Безумен трамплин. Поне при мен беше и е така в момента. В случая изключвам загубата на любими хора. Там няма научаване.

П.С. Много ми харесват думите, които отправяш към Мони. Подписвам се под тях с твое позволение.
Peace А за загубата..., така се научаваш да цениш хората , дори с техните слабости. И наистина когато загубиш нещо или някой, тогава разбираш какво си имал.  Но това е най- жестокият начин да го научиш. И всичко останало става толкова мъничко и безмислено. Научих се, че човекът с/у мен е ЧОВЕК със собствени чувства, емоции, желания, болки..., независимо дали съвпадат с моите или не Hug.
А иначе и сега си тичам под дъжда, замеряхме се с кал заедно със сина ми Laughing и определено колкото съм порастнала, толкова и не съм  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт