Мами, пазарувате ли онлайн?

  • 1 879
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 079
Много рядко, почти не.

# 31
  • Мнения: 1 101
Пазарувам предино козметика.

# 32
  • Мнения: 451
Пазарувала съм всевъзможни неща за бебка и книги за себе си. Нямам никакви оплаквания, сега чакаме поръчка от чужбина пък да видим Praynig. Обувки незнам дали бих купила- може би, ако имам свободни парички.

# 33
  • Мнения: 1 446
Само веднъж съм пазарувала и останах доволна, но иначе предпочитам да обикалям по магазините и съм на принципа око да види ръка да пипне  Peace
Peace

# 34
  • Мнения: 4 784
Да!!! Редовно. Не само от бг сайтове. Редовно си пазарувам неща например от Викторияс Сикретс. Само един път закъсняха доста с поръчката, но преди това винаги всичко е било наред. В БГ също. Специално за БГ ми е най-удобно с наложено плащане.

# 35
  • Мнения: 2 019
Не! Защото не мога да купя нещо, което не съм го видяла на живо с очите си и пипнала с ръцете си. Виж за неща, които вече съм виждала в обикновените магазини, бих поръчала по Нета, но досега не съм го правила.
и аз

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
и още как....

# 37
# 38
  • Мнения: 75
Аз още не съм пазарувала,не смея,но утре вече ще си поръчам набелязаните книги.Възможно ли е да пратя пощ.запис с нужната сума,а да не получа книгите си?Все пак в България сме-случват се всякакви куриози, измами!
  Успокойте ме,де!
 

В www.bgbook.dir.bg доставката е с наложен платеж /може и при другите книжарници да е така, не зная/. И не се налага да превеждаш пари предварително. Освен това доставката е само 0.65 лв. /поръчвала съм много пъти от тях/
СПОКОЙНО И УСПЕХ ДА НАМЕРИШ ТОВА, КОЕТО ИСКАШ! Simple Smile

дайте сайт и за модни дрехи-ще съм ВИ благодарна

# 39
  • Мнения: 750
Редовно PeaceДа не казвам 4е само така пазаря Mr. Green

# 40
  • Мнения: 429
купих играчки от вегатой и бях разочарована- бяха много некачествени, не можеха да сглобяват и се разпадаха. Веднъж си поръчах мобилен телефон и после установих, че липсва зарядното.
От пакостник съм пазарувала за малкия храни памперси и други неща и от тях съм доволна.
Бих искала да пазарувам дрешки, но е много малък избора

Общи условия

Активация на акаунт