ПОМОЩ! WC-то "не ме влече" никак..

  • 2 714
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Благодаря много момичета.

Да изясня някои неща.
1. Вода не пия нито милилитър, никога не съм жадна. Взимам си бележка.
2. Проблемът започна преди малко повече от 6 месеца, но се случваше така, че бяха инцидентни случеи, които с някои друг трик отминаваха бързо. От 1 месец насам обаче нещата се влошиха ужасно. За този 1 месец не съм променяла начина на хранене, начина на живот и нивото на стрес.
3. За мен това вече не е диета, а начин на живот. От няколкоко години се храня така и както споменах до преди 6 месеца нямаше проблем. Дори бях ужасно редовна.

Тези дни започвам зехтина.
Ще пробвам и водата от накиснати сини сливи.
Продължавам топлата вода на гладно и лененото семе.

За протокола днес е 4ти неуспешен ден.

# 31
  • Мнения: 208
Ще трябва да се понапънеш с водата   Wink Що не я заместиш с биричка  beer
Успех  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 3 328
Упс, сетих се за още лекове:
Накиснатите сушени сини сливи, за които се писа по-горе - ако самите те бъдат изядени, също действат разхлабващо.
Круши.
Течен парафин - по една супена лъжица вечер.
И крайната мярка - рициново масло /дават го на коремно оперираните, както примерно, съм аз - със секцио/, за да осигурят проходимост на червата в първите дни след операцията.
Повече от 4 дни вече си е проблем и може да има неприятни последствия, така че, ако се наложи консултация с лекар, не се замисляй, ами я направи възможно най-скоро.

# 33
  • Мнения: 1 424
Пробвай сутрин на гладно да изяждаш по един плод киви Peace
Моята кръстница, която е вечно на диети, ми е казвала , че само това е спасението.
Мен кивито ме спасява  Peace  Също много ми помага чаша топло мляко с много мед преди лягане  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 7 800
Пробвай сутрин на гладно да изяждаш по един плод киви Peace
Моята кръстница, която е вечно на диети, ми е казвала , че само това е спасението.
Мен кивито ме спасява  Peace  Също много ми помага чаша топло мляко с много мед преди лягане  Peace

Абсолютно подкрепям за кивито.  Всяка сутрин ям по 2 и нямам никакви проблеми с WC .  Peace

# 35
  • Мнения: 2 897
Вчера вечерта изядох 50 гр ленено семе с прясно мляко (малко е мнoжко, но направих ударна доза, а и ми беше много вкусно).
В моята часова зона е преди обяд все още и като се има предвид, че станах преди час и половина, може да се каже, че малко след ставане и още преди зкауска посетих WC.
Не знам дали е от семето или просто моментът беше настъпил, затова не мога все още горещо да го препоръчам.
Иначе от утре зехтин и/или водата на сливите пак са си на дневен ред.

# 36
  • Мнения: 630
И аз да изкажа мнение по темата.  Зависи с какви средства разполагаш. За мен спасението беше хидроколонтерапията. Все пак след близо 10 годишни проблеми от този характер - намерих спасение в нея. Ако се интересуваш - в Гугъл има достатъчно информация на тази тема.   Peace

# 37
  • Мнения: 400
На мен наистина ми помага 1-2 бр. киви сутрин на гладно, след това кафенце ако обичаш.

А също много ефективно е вечер късно една зелена салата.

В комплект със сутрешното киви става ок:)

# 38
  • Мнения: 4 176
Нямам често проблеми с  Toilet , но когато се появят пия един айрян Активия и се оправям моментално. Peace

# 39
  • Мнения: 2 897
Въпрос за сливите и кисненето
Може ли няколко пъти подред да кисна едни и същи сливи или трябва всеки път да ги сменям?

# 40
  • Мнения: 2 085
чаша топла вода, но с половин лимон изстискан вътре пробвала ли си?По-надолу някъде четох за течен парафин  Shocked наистина ли може да се приема вътрешно?

# 41
  • София
  • Мнения: 3 328
чаша топла вода, но с половин лимон изстискан вътре пробвала ли си?По-надолу някъде четох за течен парафин  Shocked наистина ли може да се приема вътрешно?
По-нагоре си го прочела за течния парафин - да, може, педиатър го изписа на щерката тази зима и наистина помага.
А за лимона - киселина е, така силно запича, че в чудо ще се види всеки, който реши със сок от лимон да цери запек  Stop Със същия успех бих могла да препоръчам приема сутрин на гладно на чаша сок от компот от дренки.

# 42
  • Мнения: 1 069
Въпрос за сливите и кисненето
Може ли няколко пъти подред да кисна едни и същи сливи или трябва всеки път да ги сменям?
Накисваш сливите, изяждаш ги, изпиваш водата. На следващия ден други сливи.

# 43
  • Мнения: 2 085
По-нагоре си го прочела за течния парафин - да, може, педиатър го изписа на щерката тази зима и наистина помага.
А за лимона - киселина е, така силно запича, че в чудо ще се види всеки, който реши със сок от лимон да цери запек  Stop Със същия успех бих могла да препоръчам приема сутрин на гладно на чаша сок от компот от дренки.
При мен е по-надолу, защото най-новите постове са най-отгоре Wink Това за парафина наистина не го знаех!А лимона в чаша топла вода сутрин на мен ми действа много разхлабващо Peace

# 44
  • Мнения: 84
При мен това си беше редовен проблем, но каквото и да правех - нищо не ми помагаше или само временно и след това пак същата история. От близо месец сутрин не ми се яде нищо и затова пия поне чай. Постепенно забелязах, че проблемчето ми е изчезнало и от тогава наистина съм о`кей. Така, че ти го препоръчвам. А за по-сигурно започни със зелен чай ( дори от магазина, а не от аптека). Освен това ми направи впечатление, че кожата на лицето ми е станала много нежна и свежа, все едно съм ползвала подхранваща маска.

Общи условия

Активация на акаунт