Мисля,че никога повече няма да намеря свестен:)

  • 13 727
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 315
Днес съм много сантиментална. По тоя повод - една песничка на Моби, която ме зарежда позитвно:

Клик

Open to everything happy and sad
Seeing the good when it's all going bad
Seeing the sun when I can't really see
Hoping the sun will at least look at me

# 151
  • Мнения: 451
 страхотна песничка,Margarita.чух я на работа ,беше ми самотно и ми стана по-топло в душата Hug

# 152
  • Мнения: 451
Цитат
Свестни мъже и жени има навсякъде. Не бива да се "програмираме" че всички са кофти, защото тогава само на кофти хора ще попадаме. 
 
да,на моменти и аз се опитвам да мисля по -оптимистично. в смисъл, слънцето грее,птичките пеят ,живота продължава Laughing като "зациклим" на едно място и си повторим колко сме зле,няма да ни стане по-добре. е, все ще има по някоя сълзичка....

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 23:16 от Stun

# 153
  • София
  • Мнения: 6 477
Съгласна и с трима ви.  Hug
Малко нещата избиват към 'времето е пари'... ама май наистина е така...  newsm78
Аз за себе си съм преценила какво ми трябва в живота - време, пари - откъм едните ресурси и относно оцеляването ми - психическо и физическо здраве. Това са ми ресурсите и гледам да поддържам баланс между 4те - за да не става едното за сметка на другото - имам още 20 години..това го казвам от гледна точка че не може да се гледа ден за ден .... да осигуря нещо на дребното - а здравето не бива да се подценява, вкл. и емоционалното - абсолютно задължително човек не трябва да е нервен и да се тресе - когато усещам че при мен става така т.е. здравето ми страда в дългосрочен план от незнам  си какво - значи съм си нарушила баланса - време - пари - здраве.
 Hug това от мен

Каси,  Hug Hug Hug Hug адски ме изкефи твоя пост! Много точно си го казала! И аз така опитвам с баланса, затова се научих да казвам "не" когато нещо ми идва в повече, звучи ми безсмилено или просто някой ме занимава с глупости! А за мен лично търсенето на "свестен" означава нарушаване на баланса време-пари-здраве! Затова много им здраве на несвестните мъже, хайде де! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 154
  • Мнения: 604
Самото заглавие на темата звучи негативно и с пораженчески, отчаяни нотки ... не че на всеки понякога не са му минавали такива мисли, но колкото по-скоро се разчистят от главата, толкова повече се увеличава шанса за среща със Свестен и чудесен и съответностите им в женски род Simple Smile
Според мен е достатъчно човек да е в мир със себе си и света, да е отворен към предизвикателства та и добронамерен към хората. Изпатих си на два пъти от прибързване и пришпорване на ситуацията в желанието си за семейство, вярвам помъдрях и сега щастливо изживявам всеки миг със спокойствие и хубави предчувствия, че каквото е писано ще стане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт