za ili protiv fotoepilaciqta

  • 5 017
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Нямам мнение за фотоепилацията, н ходих на лазерна на мишници. Болеше си, ама стисках зъби, пък и стана доста бързо. След втората, пък може и след някоя друга седмица след първата, да си проличи резултата..Ще видим. МОят съвет е да пробвате, с питане само не става. И аз много съм питала, за, против, фото, лазерна, но докато не пробваш, никога няма да разбереш кое, как, защо...

Успех  Peace

# 46
  • Мнения: 154
Някой ходил ли на фотоепилация в Палах център във Варна, моля да сподели мнение и резултати. Днес ходих там и ми казаха, че от 15.04.07 ще имат промоция-цял триъгълник 105лв.И се чудя дали да навия.Иначе е 130+15лв/упойка.Толкова ли вървят цените по принцип? Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В салона, в който си правя фотоепилация, цената на цял триъгълник е 100лв., а бикини зона - 50лв. Не знаех, че се слага упойка.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
искам само да попитам за колко време няма косъмчета?
след колко време се появяват newsm78 отново?

# 49
  • Мнения: 4 202
Имам един въпрос към по-запознатите.
Дали е удачно да се прави фотоепилация лятото или е по-добре зимата, когато не се излагаме толкова на слънце?

А също и дали след процедури се получават някакви зачервявания, обриви и т.н.

# 50
  • Мнения: 1 540
искам само да попитам за колко време няма косъмчета?
след колко време се появяват newsm78 отново?

Ако питаш за фотоепилация - при мен няма косъмчета за около месец.

# 51
  • Мнения: 1 540
Имам един въпрос към по-запознатите.
Дали е удачно да се прави фотоепилация лятото или е по-добре зимата, когато не се излагаме толкова на слънце?

А също и дали след процедури се получават някакви зачервявания, обриви и т.н.

Ако си склонна към образуване на петна, значи рискът да получиш петна е по-голям. Но затова се мажеш с крем с висок фактор. Аз лично нямам проблеми с пигментацията /в зоната, където правя фотоепилация - горна устна/, иначе лицето ми е склонно да става по-луничесто през лятото. Дори преди седмица изгорях - бях на планина, а не се намазах със слънцезащитен препарат. Избелих се няколко пъти, но нямам грам пигментация по горна устна. НО - това е индивидуално. Не мисля, че е проблем през лятото да си правиш фотоепилация, дори и да си склонна да образуваш петна, защото ще се мажеш със слънцезащитен крем, но пък няма да можеш да се печеш на плажа...

# 52
  • Мнения: 4 202
Ако си склонна към образуване на петна, значи рискът да получиш петна е по-голям. Но затова се мажеш с крем с висок фактор. Аз лично нямам проблеми с пигментацията /в зоната, където правя фотоепилация - горна устна/, иначе лицето ми е склонно да става по-луничесто през лятото. Дори преди седмица изгорях - бях на планина, а не се намазах със слънцезащитен препарат. Избелих се няколко пъти, но нямам грам пигментация по горна устна. НО - това е индивидуално. Не мисля, че е проблем през лятото да си правиш фотоепилация, дори и да си склонна да образуваш петна, защото ще се мажеш със слънцезащитен крем, но пък няма да можеш да се печеш на плажа...

Да, и аз горната устна имах предвид.

Мерси   bouquet

# 53
  • Мнения: 1 655
Някой ходил ли на фотоепилация в Палах център във Варна, моля да сподели мнение и резултати. Днес ходих там и ми казаха, че от 15.04.07 ще имат промоция-цял триъгълник 105лв.И се чудя дали да навия.Иначе е 130+15лв/упойка.Толкова ли вървят цените по принцип? Peace
Аз вече писах по въпроса в друга тема, но щом питате ще споделя отново.
От декември 2005 година си правя процедури в този център. Първо започнах само пубис след това и мишници.
 До момента съм  на пубис 14 процедури и мишници 9 процедури. Наистина има ефект, но извинявайте що пари вече съм дала не ми се говори. За мен просто те не казват отначалото на клиента истината за необходимия брой процедури. Веднъж вече щом започнеш няма как да спреш, в смисъл хайде още една , още една и т.н.
Аз искам ефект 100 %, за мен няма разлика дали ще обръсна 5 или 50 косъма.
Вече повечето салони си признаха, че това не е 100 % премахване на косъма, а редуциране на космите. Тези процедури трябва да продължават незнайно до кога, защото има и така наречените поддържащи процедури.
На мнение съм след всичките тези процедури, че ако за клиента не е от значение финансовата страна ще е супер доволен и даже няма да брои колко процедури е направил или колко ще трябва да прави.
Ако мога да Ви отговоря на други въпроси, питайте.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 914
Не е вярно, че е само редуциране. Една приятелка си е правила на цял триъгълник и няма косми вече година. Само напоследък и растат 2-3. И това с 1 процедура.

За жалост си я е правила на място, което не съществува вече. Така ме е яд.

# 55
  • Мнения: 4 202
Току що звънях в един салон близо до офиса.
Казаха ми че според техния апарат процедурите, които трябва да се направят са между 6 и 8, но пак всичко било индивидуално, можело и повече процедури да се наложи.
Питах за горната устна и ми казаха, че ако не са достатъчно черни просто няма смисъл да се прави и ми предложиха да започна с мишници.

Забравих само да ги питам през колко време е желателно да се правят процедурите?  newsm78

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Питах за горната устна и ми казаха, че ако не са достатъчно черни просто няма смисъл да се прави и ми предложиха да започна с мишници.

Процедурите за горна устна на 15 дена, подмишници на 30 дена.

# 57
  • Мнения: 4 202
Процедурите за горна устна на 15 дена, подмишници на 30 дена.

Мерси ти   bouquet

# 58
  • Мнения: 13 512

Питах за горната устна и ми казаха, че ако не са достатъчно черни просто няма смисъл да се прави и ми предложиха да започна с мишници.

Процедурите за горна устна на 15 дена, подмишници на 30 дена.
Защо такива къси интервали? Аз правя на месец и половина горна устна и на два месеца подмишници newsm78

# 59
  • Мнения: 1 540

Питах за горната устна и ми казаха, че ако не са достатъчно черни просто няма смисъл да се прави и ми предложиха да започна с мишници.

Процедурите за горна устна на 15 дена, подмишници на 30 дена.
Защо такива къси интервали? Аз правя на месец и половина горна устна и на два месеца подмишници newsm78

Да, 15 дена са кратък интервал. Те няма да са ти поникнали всички косъмчета за 15 дена.

Общи условия

Активация на акаунт