Ако ви изпаднат

  • 1 679
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Обувки. Вчера забърсах едни в обедната почивка. Сега пак излизам в почивка и не отговарям за действията си.  Flutter

# 16
  • Мнения: 8 999
НОВА КОЛА!!! Че ми писна от тая сапунерка, дето се товарим цялото кралско войнство и не мога да си превключа скоростите от оня, двуметровия, дето седи до мен! Ако са по-малко - нов диван, а ако са още по-малко - седалка за тоалетната чиния!

# 17
  • Мнения: 1 937
Давам ги веднага на някой в нужда!
Щом са изпаднали, или нямам заслуга за тях, или мога и без тях.

# 18
  • Мнения: 5 577
кръчма.

# 19
  • Мнения: 4 555
Веднага заминавам за Френска Полинезия Simple Smile
В моите представи неуточнената сума е достатъчна за целта  Wink

# 20
  • Мнения: 1 284
за екскурзия  Peace

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще ги използвам за да науча някой чужд език.

# 22
  • Мнения: 2 258
Ще си ги пазя и ще чакам да ми изпаднат поне още веднъж ,за да си посъбера повечко,че да ми стигнат да си купя поне един апартамент,който да обзаведа и да дам под наем Mr. GreenГениално!

# 23
  • Мнения: 803
Ще ги похарча ЗАЕДНО с партньора - било за екскурзия, било за кръчми, било за захарен памук и кино, или за дома (спалнята). Grinning

# 24
  • Мнения: 1 364
За семейството  и нещо за дома

# 25
  • Мнения: 1 072
Честно да ви кажа на мен ми изпаднаха.  Whistling

Искам всеки ден да има такава тема.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Не уточняваш сума, но примерните ти опции са в границите на 100-200 лв.
Такава сума  няма да разбера как съм похарчила. Като сипя бензин и мина през хипермаркета - готово, няма ги, без да съм купила нищо особено.

# 27
  • Мнения: 1 520
Хм, вероятно ще ги заплюя, че ще ги похарча за мен, но после ще се окаже че са отишли по къщата.

# 28
  • Мнения: 3 447
Пътуване - хем за мен, хем за детето, хем за мъжа. Плюс парфюм за мен - в крайна сметка, на мен са ми изпаднали, нали  Flutter

# 29
  • Мнения: 7 837
Повече искам да изпадне малко свободно време. Веднага отиваме за няколко дни в Key West или Cape Canaveral.

Общи условия

Активация на акаунт